“Rrezikon…”/ Manastirliu del papritur, shuan dyshimet, nxjerr para gjithë shqiptarëve emrat që po…

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka theksuar pak më parë se COVID nuk është lojë..

Lajm i fundit/ Fëmija 3 vjeç dërgohet urgjent në SPITAL, oh zot çfarë i ndodhi…

Një aksident tejet i rëndë është shënuar pak më parë në Tiranë, ku një makinë.

“JOOO”. Braçe lemeritet nga ajo që sheh, doktori nxjerr foton pak para vizitës së pacientit me COVID, por detaji po na tm.erron

Mjeku i Urgjencës, Ilir Allkja publikoi ditën e djeshme një foto pak para se të.

“Sëmundja që e tradhëtoi”/ Nga se vuan ish-kryebashkiaku i Ramës? Del vërtetimi, ja ç’shkruajnë mjekët në të

Ish-kryebashkiaku i Ramës, Agim Kajmaku i cili ishte shpallur në kërkim, Agim Kajmaku, u vu.

Lajm i fundit/ Vjen lajmi i rëndë për mjeken nga Shkodra, oh ç’i ka ndodhur…

11 raste të reja janë regjistruar  me COVID-19 në Shkodër, ku një ndër to është.

Video/ “Ik qërohu…”. Pl.as k.e.q sherri brenda në mbledhje, po paralajmërohet ajo që s’do donim kurrë të ndodhte

Përfaqësuesit e transportit publik janë përfshirë sot në debate të forta lidhur me rritjen e.

Tm.err/ Shkoi të denonconte për.dhunimin, por përdhu.nohet nga Shefi i Policisë, ska.ndali ç’bën ai sot? Del FOTO…

Një ngjarje e rëndë ndodhi pak ditë më parë ku Shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit.

“Shfrytëzim prostitucioni dhe…”. Uaa ç’ka ndodhur, janë tm.erruar njerëzit, zbulimi shokues për këta 3 persona

OFL bën me dije sot 3 personat të cilëve u është kërkuar deklarimi i burimit.

Ilir Meta del i shqetësuar, ajo që po ndodh është shumë e rëndë, edhe fqinjët po na shohin keq: Fatkeqësisht ne po….

“Verbëria për mbajtjen apo marrjen me çdo çmim të pushtetit na ka bërë që të.

UR.GJENTE/ “Lajthisin shifrat, s’kanë qenë asnjëherë më parë kaq shumë, Ministria del me deklaratën e fri.kshme, paralajmëron se…

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar pak më parë të dhënat për situatën e krijuar nga.