Ka të vd.ekur, tme.rr në vend, rastet me covid vijojnë rritjen e fri.kshme, ç’po ndodh

Ministria e Shëndetësisë edhe sot ka raportuar shifra tro.nditëse në vend. Mësohet se në 24.

Shqipëria bëhet me Princeshë, çifti mbretëror jep njoftimin zyrtar: Ja emri i veçantë në historinë tonë

Një lajm i mrekullueshëm sot për Elia Zaharian dhe Princin Leka. Përmes një njoftimi zyrtar,.

Zbulohet për herë të parë/ Ish-deputetja tregon si e kaloi infektimin nga Covid-19: Kisha humbje të nuhatjes, shijes dhe…

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka folur per here te pare per infektimin nga koronavirusi..

Operacion në Shkodër, arrestohet një biznesmen, ja detajet e para

Operacioni “Fati i lojërave” vijoi sot nga policia ne Shkoder, ku u ushtruan kontrolle të.

‘Nuk do mbaroni punë në shkolla, banka e spitale nëse…’, paralajmëron Lleshaj, ja thirrja e fortë

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka paralajmeruar sot nga Kuvendi se do të publikojë së.

Rritet alarmi, qeveria e shqetësuar/ Vendi me mijëra shqiptarë drejt një mbyllje të dytë nga pandemia

Italia  po shkon drejt një izolimi të dytë për shkak të situatës nga pandemia. Vendimi.

Operacion në Laç, ndalohet makina e një djali, brenda saj gjendet dhe një…

Bie ne prangat e policise se Lezhes një 39-vjeçar nga Kurbini. Ai u ndalua per.

Arrestohet djali i ri në Shkodër, policia: Ishte i implikuar në ngjarjen e..

Policia e Shkodres ka vene ne pranga nje te ri ne vijim te operacionit “Thethi”. Shërbimet.

LAJM I FUNDIT/ Ç’po ndodh me PD-LSI? E tha Kryemadhi, Basha tani p.las b.ombën

Lideri i PD Lulzim Basha konfirmoi sot atë që paralajmeroi kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi..

“Nuk e kemi të vështirë t’iu sulim…”/ Rama paralajmëron mbyllje të bizneseve nëse kapen…

Kryeministri Edi Rama paralajmeroi mbyllje te bizneseve nese nuk respektojnë masat anti-Covid. Ai deklaroi se.