LAJM I FUNDIT/ Ngjarje shokuese, tronditet qyteti, policia shkon me urgjencë dhe zbulon…

Neutralizohet dhe prangoset 55-vjeçari, i cili me armë në dorë e fishek në fole gati.

E bujshme, gazetari nxjerr pasaportën e Fatmir Mediut me mbiemër fals: Mund t’i shpëtojë drejtësisë, e mbante kur kërkohej në Itali

Ditën e sotme SPAK njoftoi se ka prova të reja lidhur me çështjen e Gërdecit,.

LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në Tiranë, policia jep detajet

Tiranë/Informacion paraprak/ Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se.

Dalin pamjet e rënda, momenti kur burri vrét gruan para Gjykatës në Elbasan

Janë publikuar pamjet e para të momentit, kur 58 vjeçari, Koço Buzo, ekzekutoi ditën e.

LAJM I FUNDIT/ Policia zbarkon në Elbasan, disa të arrestuar

Policia e Elbasanit ka arrestuar gjatë orëve të fundit pesë persona. Të arrestuarit akuzohen për.

LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në Shqipëri, shënohen 3 vἰktima, detajet

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus.

LAJM I FUNDIT/ Lulzim Basha merr goditjen pas shpine, i del kundër edhe njeriu i afërt

Ndërsa pranoi se opozita ka bërë disa gabime, Agron Duka kreu i partisë Agrare tha.

Drithëruese/ “Mos më thërrisni në emër”, Liljana Buzo fshihej në Tiranë nga bashkëshorti dhunués, punonte si sanitare në një lokal

Liljana Buzo, 54-vjeçarja e cila u vra sot nga bashkëshorti i saj, ish-polici Koço Buzo,.

Turqia gjithë sy e veshë në Shqipëri, ja si po gjurmohet bosi me serverin plot miliona dollarë me vete

Turqia i ka syte dhe veshet ne Shqiperi, për te gjetur bosin e kriptomonedhës turke.

Nuk do e besoni! Shkodra futet në ‘Guinness’, ja çfarë ndodhi sot në zyrën e Voltana Ademit

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka publikuar ne rrjetet sociale  lajmin se Shkodra ka hyrë.