Ja kush është juristja e arrestuar. Prezantohej si nusja e djalit të ish ministrit dhe sekretare e…Jetë luksi me paratë e zhvatura

Amarilda Leka është 33 vjeçarja lindur në Permet dhe banuese në Tiranë e cila ra.

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet ‘juristja’ e Gjykatës së Lartë, mori 50 mijë euro për një të dënuar, premtoi se do ta…

Pretendonte se punonte si juriste pranë Gjykatës së Lartë Tiranë dhe me njohjet që ajo.

“Kur ta bëja me shenjë, pse nuk dilje?”, pse nëna nuk e tregoi, ja çfarë i ndodhi sot mësuesit që ngacmonte s*k.sualisht vajzën

Mesuesi Neshat Tepelena është dënuar me tre vjet e gjashtë muaj b u rg sot.

Lajm i fundit/ PD ‘fu.ndos’ 6 funksionarët e lartë, sot drejtorët dhe ministrat e Ramës përfundojnë në ***

Partia Demokratike e Shqipërisë ka pa.ditur penalisht 6 funksionarë të lartë pas ngjarjeve të dhu.nshme.

Atentati ndaj të riut me rekorde k.r.iminale, ja emrat e të arrestuarve. Lidhja me dy v.i.k.timat e v.r.a.sjeve të bujshme

Zbardhen emrat e atyre qe rane ne pranga per atentatin e ndodhur para 6 muajsh.

I shpëtoi dy atentateve, humbi të dyja këmbët. Policia zbardh ngjarjen 6 muaj më pas, për djalin e biznesmenit arrestohen…

Zbardhet gjashtë muaj më pas atentati ndaj Inez Hajrulla në zonën e “Ujit të Ftohtë”..

Njëri v.d.iq, dy në spital, ç’po ndodh me atentatin ndaj prokurorit? Avokati i të arrestuarit bën veprimin e papritur

Avokati i Redjan Rrajës apeloi masën e sigurisë dhe i kërkoi gjykatës së Apelit për.

Ngjarje sk.andaloze/ Mësuesi ngacmoi seksualisht 11 vjeçaren, por ajo që po ndodh sot nuk mund të besohet….

Gjykata është mbledhur ditën e sotme dhe ka marrë vendimin për mësuesin Neshat Tepelena, duke.

Ah i shkreti sa gjynah, kishte dalë nga shkolla, e përp.las makina. 11 vjeçari përfundon mbi…

I ka shpetuar per mrekulli aksidentit sot një 11 vjeçar me inicialet E.V., i cili.

LAJM I FUNDIT/ Ai po bënte xhiro me biçikletë, makina i vjen nga pas dhe e ‘fluturon’ në ajër, 11 vjeçari niset me ur.gjencë në spital…

Një ak.s.ident ka ndodhur pak minuta më parë ku një 11-vjeçar u pë.rplas nga një.