25 vite nga zhdukja. djali i Remzi Hoxhës tregon detaje bo.mb.ë, flet për vendimin ekstrem

25 vite më parë u zhduk, Remzi Hoxha dhe më në fund familja ka marrë.

Integrimi evropian/ Soreca jep një parashikim të madh për Shqipërinë: Këtë vit…

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, z. Luigi Soreca ka deklaruar mbrëmjen e sotme se.

E bu.jshme/ Drejt ar.restimit ministri?! Detajet bo.mb.ë për lidhjen me biznesmenin në aferën 400 milionë euro

Arben Ahmetaj deklaron se ka udhëtuar në makinë me 500 biznesmenë dhe oli.garkë për të.

Tre mësues dhe një sanitare me ko.ronavi.rus vetëm në një shkollë në qytet

Vetëm në një shkollë 9-vjeçarë janë raportuar me ko.ronavi.rus tre mësues dhe një sanitare.  Bëhet.

UOU tme.rr/ Në vendin me miliona shqiptarë sh.okuese situata e ko.ronavi.rusit

Të tjera shifra sho.kuese dhe rritje e fri.kshme. Në 24 orët e fundit në Itali.

 ‘Habilaj’, ka zhvillime nga Italia, mësohet ç’ka ndodhur me kushërinjtë e Tahirit

Ka një tjetër zhvillim në Itali në lidhje me procesin për dosjen ‘Habilaj’. Mësohet se.

An.kth në policinë e Shkodrës, vettingu në prag, ja ç’po ndodh këtë periudhë

Megjithese vettingu ne polici po ecen me ritme te uleta dhe eshte ende ne fazen.

Tr.onditëse/ Ministria tha se vd.iq nga ko.ronavi.rusi, miqtë pl.asin bo.mb.ën

Ditën e sotme nga Ministria e Shëndetëisë u raportua se një prej vi.tikmave nga covid.

Habit Dash Shehi: Unë jam më i miri i…flet për Berishën dhe Bashën, kush është më i miri

Ish-deputeti, aktualisht kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi, ka folur sot pa dorashka. Ai është pyetur.

Greva në Ballsh, Rama ka një tjetër mesazh shumë të madh për naftëtarët

Teksa naftëtarët vijojnë me përkushtim grevën e tyre të urisë dhe kërkojnë pagesat e tyre,.