“Tërmeti na ka dëmtuar trurin”, thirrja e fortë e psikiatres: Rikthejuni hobeve që keni

Psikiatria Arjana Rreli, e ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’, pohoi se frika që përjetuan qytetarët.

Sot ndizen dritat e bredhit festiv! Njihuni me historinë e babagjyshit më të dashur në botë

Nëse 5 dhjetori i çdo viti simbolizon vendosjen e bredhit të festave, data 6 është.

Ironia e fatit, kryeprokurorja e Durrësit po heton tërmetin, por në shtëpinë e saj ka marrë plaçkat dhe…

Një nga godinat e shumta që u dëmtuan nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit.

“Ah pse nuk mbeta dhe unë brenda”, babai i Dienës humbi tri femrat më të shtrenjta të jetës, rrëqeth me fjalët e tij

30 sekonda….vetëm 30 sekonda fatale mjaftuan për të shkatërruar vatrën e ngrohtë familjare të Ajet.

VIDEO/ Nuk mbarojnë gafat nga Durrësi, pas Valbona Sakos zv.ministrja habit me deklaratën e saj

Deklarata që ajo bëri pak ditë pasi Shqipëria ishte goditur nga tërmeti i fortë i.

FOTOT/ Shikoni si duket Veriu i vendit ku bora “ka shtruar”. ARRSH: Në këto segmente…

Dëborë në Veri, por aksesi ne rruge eshte normal dhe nuk raportohen probleme. Sipas ARRSH-se,.

Inxhinieri i njohur Arben Meçe: Nëse epiqendra e tërmetit do ishte në Tiranë, pasojat do ishin…

I ftuar në programin “Historia ime” ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili.

Sh.okon zv ministri i Ramës: Isha dëshmitar në Thumanë, ja kush i v.rau ato vi.k.tima fatkeqe

Zv ministri i Mbrojtjes Petro Koci ka treguar me gisht pergjegjesit per jetet e humbura.

“Kujdes, nuk është kaq e thjeshtë. Kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik me këto shfaqje të shëmtuara mediatike…”

Nga Ylli Manjani Kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik me këto.

Rama merr sot postin e rëndësishëm, shfaqet i relaksuar me kafe dhe me këmbët mbi tavolinë. Transmetimi live i nxjerr gjithçka

Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar sot drejt Bratislavës, në Sllovaki, ku Shqipëria pritet të marrë.