“Ata e bën në mënyrë të sofistikuar”/ Avokati ngre al.armin nga spitali, është ke.q, zbulon se…

Prej 3 ditësh tashmë, avokati Altin Goxhaj, ndodhet në gjendje të rë.ndë shëndetësore për shkak.

Në pritje të seancës së jashtëzakonshme/ Kuvendi miraton sot rezolutën, ja çfarë i kërkon Presidentit

Kuvendi do të mblidhet sot në një seancë të jashtëzakonshme, për të cilën deputetët janë.

Nuk përballet dot me banorët e “Astirit”, nënkryetari i bashkisë së Tiranës tërhiqet nga emisioni. Ja ç’bën Eni Vasili

“Teatri i Astirit” e kishte titulluar temen e mbremjes se djeshme në emision gazetarja Eni.

Lajm ur.gjent/ Vjen paralajmërimi i fo.r.të, në datë 4 dhjetor do ndodhë ngjarja tr.onditëse, do ndodhë në Tiranë…

Pasi ka kaluar gati një vit pas pr.otestave masive të zhvilluara para Ministrisë së Arsimit,.

‘S’ulem unë me ty”/ She.rr te Media, Dhimitri ia ‘pl.as’ Gjinushit, Bare sk.andalizohet nga ajo që sheh: Kjo vajzë…

Ka nisur me de.bate mbledhja e Komisionit të Medias, ku drejtuesja Fatjona Dhimitri ka braktisur.

LAJM I FUNDIT/ U gjet i pajetë në trotuar, ja kujt i përket trupi. Policia dyshon se…

I perket nje te moshuari qe dyshohet te kete humbur jeten per shkaqe natyrale trupi.

Te Astiri qytetarët po hidhen në rrugë, vjen akuza b.ombë: Vëllai i Sandër Lleshajt g.r.abit tokë tek…

Klevis Balliu ka bërë një denoncim të fortë mbrëmjen e kaluar në “Open” ndaj ministrit.

Do i sh.embin shtëpinë, banorja e Unazës së Re nuk mban dot veten, për.lotet edhe Eni Vasili

Rrefimet e banoreve te Unazez se Re mbremjen e djeshme ne emisionin “Open” kane prekur.

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë, policia shkon në vendngjarje urgjent

Një person është gjetur i pajetë tek ”Brryli’ gjatë mëngjesit të sotëm në kryeqyet. Trupi.

 “Kërko falje ose të nxjerr jashtë”, çfarë po ndodh mes Eni Vasilit dhe Klevis Balliut

Debate të forta kanë shoqëruar emisionin “Open”, mes ish-deputetit të Partisë Demokratike, Klevis Balliu dhe.