Deklarata ‘BOMBË’: Marsida Xhaferrllarin e kam takuar në një hotel në Turqi, shoqërohej nga krimineli i rrezikshëm

Avokati Idajet Beqiri ka komentuar dekretimin e Marsida Xhaferrllarit si anëtare e Gjykatës Kushtetuese nga.

‘Ia kemi treguar limitet’, mjekët kosovarë ‘paralajmërojnë’ Albin Kurtin

Federata Sindikale e Mjekëve të Kosovës ka paralajmëruar kandidatin për Kryeministër Albin Kurti, se janë.

VIDEO tragjedia/ Si po pushtohet sot Shqipëria nga grekët, serbët dhe turqit? Vendimet tronditëse

Cili është aksioni i fshehtë përmes të cilit Grekët, Serbët dhe Turqit po pushtojnë Shqipërinë?.

Lu.ftën e hapi Senida Mesi, ja skenari i PS-së për të marrë shpejt Shkodrën

Sfida qe ish zv/kryeministrja Senida Mesi i beri qendrimit te presidentit Ilir Meta per Shkodren,.

E rëndë/ Gjendet i vd.ek.ur, i vr.ar.ë me armë zj.arri

Një i moshuar është gjetur i vr.ar.ë me armë zjarri në banesën e tij në.

Do qeshni me lot/ Bledi Çuçi nuk ndalet, pas ‘vaji i palmës s’është i dëmshëm’ shihni perlën e radhës

Pasi nxori vajin e palmës si të padëmshëm për jetën e njeriut, ministri i Bujqësisë.

O Zot sa e rëndë/ Shqiptari vd.es teksa po hynte në dush

Një ngjarje e rëndë me pasojë vd.e.kjen ka ndodhur në Kosovë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen.

“Të diskutosh me Ramën, si t’i japësh ilaçe një të vd.e.kuri

I fortë ka qenë sot postimi i fundit në Facebook i ish-kreut të Grupit Parlamentar.

Bamir Topi gjen fajin e konfliktit të madh Rama-Meta

Për ish- presidentin, Bamir Topi, arsyeja pse ka degjeneruar deri nw kwtw masw përplasja qeveri-presidencë.

PPP-të ose Paratë e Përdorura Paturpësisht!

Partneritetet Publike-Private, të njohura si PPP-të, apo koncesionet, nuk janë shpikur në Shqipëri. Ato përdoren.