She.rr brenda opozitës?! Propozimi i Fatmir Mediut që dëmton LSI-në, ç’po ndodh me aleatët e Bashës?

Në tryezën e reformës zgjedhore është  bërë një propozim nga partitë aleate të Partisë Demokratike..

VIDEO/ Dalin pamjet e tme.rrshme, momenti kur shqiptari përplaset për vd.e.kje nga kamioni, pwrlo.tws dedikimi i…

Një aksident tra.gjik i ka marrë jetën një 52-vjeçari me origjinë shqiptare në Neë Jersey.

Historia e dhi.mbshme e nënës së 3 fëmijëve, si iku burri në kurbet dhe u dashurua andej

Një histori shumë e habitshme dhe e dhi.mbshme njëkohësisht ishte ajo e Hanme Suli, nënë.

Zuckerbergu e dëgjon më vemëndje, zbulohet çfarë i tha Rama themeluesit të Facebook

Zbulohet se çfarë i tha Kryeministri Edi Rama Mark Zuckerbeg-ut, themeluesi i medias sociale gjigante,.

E kishte njeriun më të besuar/ Spartak Braho, Metës: Është absurde, si mundet që Edi Rama të…

Spartak Braho ka qenë një prej njerëzve më të besuar për Ilir Metën, por sot.

“Si e kuptova që burri kishte tjetër”, gruaja tregon historinë sh.okuese, t.ronditet gazetarja

Hanme Suli tregoi sot njohjen e saj me bashkëshortin pas prishjes së fejesës së parë..

Paralajmërimi i Presidentit për 2 marsin, vjen reagimi bombë nga PS. E frikshme ajo që po thuhet

Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar me nje deklarate te.

‘Prisha fejesën, më ndodhi ajo që nuk prisja’, gruaja kujton adoleshencën: Doja një djalë, por familja…

Hanme Suli, nënë e 3 fëmijëve, rrëfeu sot historine e saj te dhimbshme se kur.

Tha se populli do merrte institucionet, përpara Kryeministrisë do ndodhë e papritura, Meta bën lëvizjen thumbuese tani, nxjerr foton me…

Me flamurin e Shqipërisë dhe pa koment e ka shoqëruar këtë foto Presidenti Meta i.

Djali i ri tregon në gjyq çfarë konsumonte para se të g.r.abiste: Te argjendaria shkova se…

Astrit Thaci, i arrestuari për disa g.rabitje në Tiranë, Durrës e Elbasan është shfaqur i.