Bashkia hap aplikimet për miliona para kredi, ja kushtet që duhet të plotësoni. Mosha më e preferuar është…

Prej datës 15 shkurt të këtij viti, kanë nisur aplikimet për 1000 banesa me kredi.

Ata dashuroheshin, djali grabiste, vajza e ndihmonte. Historia e çiftit që t.r.onditi shqiptarët

Astrit Thaci, arrestuar si g.rabitesi serial i cili se fundmi grabiti edhe argjendarine ne mes.

Oh Zot, atë ditë do kemi të gjithë kujdes, Meta lajmëron se do dalë me popullin, kthehet 97? Para kryeministri do marrim…

Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar se në datën 2 mars, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, përpara.

Erdhi me vonesë, gazetarët prisnin, por dikush i kishte shkuar në zyrë. Meta i kërkon, të lutem më lër të iki se më vonë…

Meta ka sqaruar vonesën me të cilën e nisi sot konferencën për mediat, të lajmëruar.

LAJM I FUNDIT/ Ilir Meta publikon b.ombën, ka lidhje me Edi Ramën. E kërcënon drejtpërdrejt: Do jesh përgjegjës për…

Kreu i shtetit Ilir Meta ka dalë sot në konferencë për të publikuar të tjera.

Veliaj i përmend PD-në, Rama nxehet keq dhe i hakërrehet në mes të njerëzve: Ç’e ke këtë, lëre tani! Luli ka qenë…

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Sauk, në shtëpinë e re të Naim Myftarit, familja.

Lulzim Basha bën lajmërimin e madh: Kur të vij unë në pushtet do mbushen autobusët plot nga Brukseli dhe do vijnë në Kukës pasi do kthehen…

Kreu i PD Lulzim Basha ishte në Kukës ne nje takim me qytetare dhe thotë.

Po shqiptarët si do i kenë punët tani? Anglia ndryshon komplet rregullat e punës, ja çfarë parashikohet

Pasi e beri realitet kerkesen qe kishte prej vitesh, dalja nga Bashkimi Europian, Britania e.

Astrit Thaçin e ndihmonte e dashura të fshihej, flet 20-vjeçarja: E njoha në FB, më ka treguar të kaluarën. Sa herë vonohej, prisja me ankth se mos…

Zbardhet dëshmia e te dashures se Astrit Thacit në kryeqytet, që u arrestua gjithashtu pak.

La emisionin në mes se do kishte probleme me Lindën, detaji i veçantë i familjes së Ramës. Edhe pse Rea kishte ditëlindjen ata nuk…

Vajza e Linda Rama festonte mbremjen e djeshme 30 vjetorin dhe per kete arsye, kryeministri.