FOTO/ Sapo kishte kryer kontrollin e shërbimit, e përplasi makina. Kush u arrestua për aksidentin e shefit në Gardë

Shuhet ne nje aksident tragjik shefi i Njësisë Operacionale të Gardës së Republikës, Martin Nika. Aksidenti.

Ju kujtohet nëna e Elsës te “Pallati 176”? Ja çfarë bëhet sot me aktoren e njohur

Ka luajtur shumë role të spikatura, e publiku vështirë se e harron ndonjëërin. Pavlina Mani,.

Historia e “Mercedes”, vajza hebreje që u bë marka e njohur e makinave

Si iu vendos emri makinës së famshme gjermane nga kompania gjermane Daimler-Motoren-Gesellschaft “Mercedes-Benz” është sot.

Nuk mban mend sa herë është martuar, aktorja e njohur befason për burrat që ka pasur: Të gjithë më kanë…

E lindur në një familje të pasur të Stambollit, karrierën kinematografike e nisi në vitin.

Motra Tona, ‘Kryevepra i takon Idromenos, Mustafa Arapi është dashakeq’

Shënim paraprijës: Jemi afër nji vjetorit të artilullit, në “Gazeten Shqiptare”, të z. Mustafa Arapi. Të.

Deputeti socialist tregon vendimin që ka marrë Rama për shkarkimin e ministrit të Brendshëm, sot pritet dalja

Sot duket te jete dita e vendimeve te medha. Kryeministri Edi Rama ka lajmeruar dalje.

Aktorja e njohur humb nënën dhe ndan lajmin që e hidhëroi në rrjetet sociale

Aktorja turke e njohur dhe e dashur edhe per publikun shqiptar, ka humbur nenen. Ajo.

Shkrimtarja e njohur që humbi djalin për herë të parë bën dedikimin që askush s’ka zemër ta lexojë

Postimi i plote nga Flutura Acka Miqtë e mi të vyer, Ka ditë që përpiqem.

Ishte shumë pranë vdekjes, humbi të fejuarin para syve, pas 41 ditësh në oqean i ndodh mrekullia!

Një kompani kinematografike ka akorduar një fond me nje shifer stratosferike për të realizuar nje.

Aktorët e njohur kapen mat në spital, i pabesueshëm reagimi i tyre para kamerave (foto)

Aktori Kadir Dogulu u martua me aktoren 25-vjeçare Neslihan Atagul në vitin 2016. Ata kishin.