Tragjedi për aktoren e njohur, gjen djalin e saj të v.dekur në shtëpi

Aktorja e njohur turke, qe beri per vete edhe shqiptaret, Hümeyra Akbay është tronditur nga.

I bëri skulpturën Vaçe Zelës, artisti Arben Bajo i prekur nga COVID në gjendje të rëndë, kolegët bëjnë thirrje: Duhet një dhurues gj.aku

Artistet kane dale me nje apel te forte per ti ardhur ne ndihme kolegut te.

Heroi real i filmit “Partizani i vogël Velo”, ndahet nga jeta Kostandin Ropi

Shuhet Kostandin Ropi, heroi i letrarizuar i subjektit të filmit “Partizani i vogël Velo”. Ai.

Fundoset ish-KRYEMINISTRI, shpallet fajtor për skandalin disa miliarda dollarësh të fondit shtetëror

Një skandal miliona dollarësh të fondit shtetëror ka fundosur ish-kryeministrin e Malajzisë. Ai është shpallur.

UR.GJENTE/ Dosja”184″ dhe “339”, vjen lajmi bo.mbë për ‘politikanët’, faktet tro.nditëse, ‘shkundet politika’

Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj ka dalë pak në një deklaratë për media lidhur me Raportin më.

Oh Zot mba dorën, humb jetën artisti i njohur shqiptar, pas v.dekjes së dy aktorëve të njohur

Kengetari korcar Genc Kadilli ka humbur jeten kete te marte. Lajmin e kane shperndare ne.

Bashkia e Shkodrës jep lajmin e zi, ndahet nga jeta në moshën 54 vjeçare…

Bashkua e Shkodres ka reaguar pas lajmit te trishte per ndarjen para kohe nga jeta,.

Woow more Anton pse kaq shpejt u largove? Aktorja e njohur mesazh rrëqethës për humoristin nga Shkodra

Arti shqiptar pësoi sot një tjetër humbje me ndarjen nga jeta në moshën 54-vjeçare te.

Arti shqiptar në zi/ Ndahet nga jeta në moshën 54-vjeçare aktori i Teatrit Migjeni

Ka ndërruar jetë në moshën 54-vjeçare, aktori i Teatrit ‘Migjeni’, Anton Krosaj.  Bëhet me dije.

Tjetër tragjedi, aktorit i v.des bashkëshortja. Ja fjalët e tij prekëse

Bashkëshortja e aktorit te njohur John Travolta, Kelly Preston ka humbur betejën me k.a.ncerin në.