‘Kam fjetur me 20 mijë femra’, shuhet regjisori i famshëm, pak kohë pas deklaratës b.ombë

Kinematografia boterore eshte ne zi pas lajmit per humbjen e jetes se regjisorit Joel Schumacher..

Ko.ronav.irusi/ Nuk do na duhet fare vaksina?! Mjeku italian jep lajmin e madh për të gjithë

Ne mund të mos kemi fare më nevojë për vaksinë për të mundur ko.ronavi.rusin e.

Me zë të dridhur e me lot në sy, rrëqeth me fjalët për babain e ndjerë, qindra persona nuk mbajnë dot veten: Çfarë t’i them vajzës, pikës tënde të dobët?

Djali i të ndjerit Moikom Zeqos, Epidam Zeqo gjatë homazheve për të atin e tij.

U prek nga COVID, u ala.rmua gjithë Top-Channel, por kë ka infektuar Florjan Binaj? Zbulimi bo.mbë

Disa ditë pas lajmit se aktori i njohu i humorit në Portokalli, Florjan Binaj rezultoi.

Shuhet aktori i njohur i kinematografisë, ja mesazhi i familjes

Nderron jete aktori i njohur i filmave të huaj, Sir Ian Holm. Ai u shua.

Humbi jetën gruaja e aktorit të njohur shqiptar, nipat e saj infektohen me…

Dalja pozitiv e dy vellezerve regjizore Edmond dhe Robert Budina u be publike nga kryeministri.

Aktori i njohur shqiptar merr sot lajmin e mrekullueshëm, ja ç’ka ndodhur me të

Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerësoi me Titullin “Mjeshtër i Madh” aktorin e shquar Kastriot.

“Artisti ka në gj.ak lirinë, nuk shtypet, shikoni ç’po ndodh në Shkodër”, Bujar Asqeriu në lot bën rrëfimin prekës

Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu në emisionin ”Kjo Javë” ka thënë se rezistenca për.

U bë thërrime, nuk mbeti asgjë/ Studiuesja amerikane t.rondit: Enver Hoxha nga teatri e nisi terrorin, Rama po vazhdon k.rimet e komunizmit

Studiuesja amerikane Amy thotë se Enver Hoxha kishte filluar t.errorin e pashembullt nga ky teatër.

Artistja shqiptare në lot, postim prekës ndërsa kolegët e saj ishin derdhur në rrugë

Soprano operistike shqiptare, Ermonela Jaho përmes një postimi që ka bërë ndërsa aktivistët ishin mbledhur.