U infektua nga COVID-19, ish-futbollisti dhe zyrtari i FSHF-së tregon kushtet në spital: S’kisha për të ngrënë, ishim të uritur gjithë kohën

Ish-futbollisti njëherësh dhe zyrtar i FSHF, Florian Riza, ka treguar eksperiencën e tij pas infektivimit.

LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë një tjetër person te Infektivi, ja detajet e para

Një paciente 72 vjeçare nga Tirana, me inicialet V.S., ka ndërruar jetë pasditen e sotme.

Në një kohë mjaft të vështirë, vjen një lajm i mrekullueshëm për shqiptarët

Papa Françesku ka emëruar Imzot Arjan Dodaj si Ipeshkv Ndihmës i Kryedioqezës së Tiranë-Durrës. Per.

Tha se do izoloheshin deri për Pashkë, çfarë po ndodh me Italinë? Vjen lajmi i papritur

Italia, e cila kishte parashikuar deri ne 12 prill, pra deri me pashke izolim total,.

Në këtë vend jetojnë shumë shqiptarë, ekspertët e shëndetit dalin me shifra alarmante: Sa persona mund të humbin jetën

Numri i jetëve të humbura në Kanada ka shumë gjasa të shkojë midis 11,000 dhe.

Kryeministri prej tre netësh në spital, ja çfarë ndodhi me të 24 orët e fundit

Kryeministri britanik Boris Johnson ka kaluar një “natë të mirë” në Spitalin e St Thomas.

Mbaruam me pandeminë? Mjeku i njohur: Virusi do bashkëjetojë me ne për disa muaj, duhet të jemi…

Mjeku pneumolog i spitalit “Shefqet Ndroqi” Arjan Mezini, i pyetur nëse po ecim drejt daljes.

Bashkia e parë në vend që merr vendimin e madh për bizneset, zerohen të gjitha…

Pogradeci është bashkia e parë e vendit e cila ka zeruar tarifat vendore për bizneset.

“Keni llahtarisur njerëzit, nuk është kohë lufte”/ Veliaj ‘përplaset’ me Enkel Demin: Nëse bëhet hapje e parakohshme, do të hidhet poshtë ….

Kreu i Bashkisë të Tiranës, Erion Veliaj në emisionin “ABC e mëngjesit” në ABC News.

Digjen dy makina në Shkodër, përgjegjësi zjarrfikësve: Mbërritëm me vonesë, rrugët të bllokuara nga automjet private

Një shkëndijë elektrike ka dëmtuar dy automjete në Gjuhadol të Shkodrës. Për shkak të vështirësive.