Lajm i fundit/ Vjen lajmi i rëndë për mjeken nga Shkodra, oh ç’i ka ndodhur…

11 raste të reja janë regjistruar  me COVID-19 në Shkodër, ku një ndër to është.

Video/ “Ik qërohu…”. Pl.as k.e.q sherri brenda në mbledhje, po paralajmërohet ajo që s’do donim kurrë të ndodhte

Përfaqësuesit e transportit publik janë përfshirë sot në debate të forta lidhur me rritjen e.

Tm.err/ Shkoi të denonconte për.dhunimin, por përdhu.nohet nga Shefi i Policisë, ska.ndali ç’bën ai sot? Del FOTO…

Një ngjarje e rëndë ndodhi pak ditë më parë ku Shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit.

“Shfrytëzim prostitucioni dhe…”. Uaa ç’ka ndodhur, janë tm.erruar njerëzit, zbulimi shokues për këta 3 persona

OFL bën me dije sot 3 personat të cilëve u është kërkuar deklarimi i burimit.

Ilir Meta del i shqetësuar, ajo që po ndodh është shumë e rëndë, edhe fqinjët po na shohin keq: Fatkeqësisht ne po….

“Verbëria për mbajtjen apo marrjen me çdo çmim të pushtetit na ka bërë që të.

UR.GJENTE/ “Lajthisin shifrat, s’kanë qenë asnjëherë më parë kaq shumë, Ministria del me deklaratën e fri.kshme, paralajmëron se…

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar pak më parë të dhënat për situatën e krijuar nga.

“Unë e im bir do përgjigjemi…”. Rama pl.as bo.mbën sot, askush se priste: Bëri kurban vëllanë e gjakut…

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në përurimin e memorialit të holokaustit, risolli në.

Vjen lajmi tra.gjik/ Ndahet në mënyrë të papritur profesori kaq i dashur për shqiptarët….Ah na këputi shpirtin…

Një lajm i hidhur ka ardhur sot. Është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur.

Vjen go.ditja për një tjetër Institucion, jepet urdhri bo.mbë, ngrihet al.armi

Gjirokastra ka shënuar sot një rast me CIVID-19. Një pedagoge në Fakultetin Ekonomik në Universitetin.

Ua si ta bëri ajo dorë more djalë? Oh zot, ajo e rriti, drita e syve i bëri gjëmën…ah ç’lajm i rëndë…

Policia ka vënë në pranga një person për shkak se ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike.