Një apel kryeprokurorit/ U shkatërruan 145 ndërtesa që i legalizoi, po ky Artan Lame ku është zhdukur?!

Zoti Prokuror i Përgjithshëm, Olsian Çela; nxirre këtë batakçi nga “vrima” ku është futur/ Drejtori.

U v.ra nga 60-vjeçari i dehur, ja kush është 26-vjeçari nga Kavaja dhe historiku me policinë

26-vjeçari Marjus Ismaili, i cili u qëllua për vd.e.kje me ar.m.ë gjahu nga Xhevdet Lecini,.

Tra.gjedia/ I vetmi i mbijetuar i familjes, vjen lajmi i madh nga Italia për Ramë Lalën

I vetmi i mbijetuar nga familja Lala në tragjedinë e 26 nëntorit, Ramë Lala, është.

Si po tallen me njerëzit…/ Rama u ofron familjeve që i janë rrënuar banesat aq sa i kushton oxhaku te sarajet

Sipas tregut të materialeve të ndërtimit dhe kostos së fuqisë punëtore; thuhet se me kaq.

EMRAT/ Mësohen detajet tro.nditëse të vr.a.sja në Kavajë, i vde.k.uri është 26 vjeç, autori ndodhet në….

Kavaja është tro.n.ditur sonte në mbrëmje nga disa të shtëna me a.rm.ë zjarri që shkaktuan.

LAJM I FUNDIT/ Plas ar.ma në Kavajë, ka të vde.ku.r

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në qytetin e Kavajës. Sipas raportimeve paraprake mësohet.

Aksident i rëndë në Shkodër, përplasen kokë më kokë dy motorë, një i vde.ku.r dhe…

Në Shkodër ka ndodhur një aksident i rëndë. Ngjarja është regjistruar në aksin rrugor Shkodër-Obilikë..

Inxhinierja e famshme ka një ide, ja ç’duhet bërë me rindërtimin e banesave që janë ndërtuar pa respektuar kodet

Profesoresha e inxhinierisë, e njohur këto ditë e fundit për deklaratat e saj për tërmetin.

Ja dokumenti/ E tme.rrshme, kri.mi.nale se si shteti fshehu faktin se Pallatet e Thumanës u dëmtuan që  në tërmetin e 2018-s

Në ndihmë të hetimit, për shkaqet e tragjedisë me 26 viktima në Thumanë; por edhe.

E FUNDIT/ Aksident i rëndë, makina merr zvarrë këmbësorin, vd.es në vend

Pasditen e sotme, një aksident i rëndë rrugor i ka marrë jetën një 60-vjeçari. Ngjarja.