Dokumenti/ Ska.ndal, gjykata e Lezhës drejt ‘rrafshimit’ nga tërmeti, por një tender të fundit drejtuesit nuk mund të mos e bënin

Dëme nga tërmeti i 26 Nëntorit në qarkun Lezhë pësoi edhe gjykata e rrethit gjyqësor..

U nxorën nga gërmadhat në gjendje të rëndë, ja si është gjendja shëndetësore e 3 personave në Itali

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka informuar për gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhen të.

Është nën aku.zë nga Presidenti/ Prokuroria merr vendimin e fortë për Ardian Dvoranin

Kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED) Ardian Dvorani do të merre ditën e.

DOKUMENTI/ Shkodra një ‘Big Brother’ i madh, kamera sigurie në të gjithë territorin, ja financimi

Ishte parashikuar që instalimi i tyre të kryhej përpara dhjetorit, por tashmë është zyrtare që.

Përfundon afati i aplikimit, ja 3 kandidatët që pretendojnë të fusin në bu.rg politikanët e lartë

Arben Kraja, Edvin Kondili dhe Altin Dumani janë tre kandidatët për të drejtuar SPAK-un, Prokurorinë.

Negociatat për Shqipërinë?! Holanda plas serish bo.mbën, na krahason me Maqedoninë e Veriut

Një tjetër lajm shumë i keq nga Holanda. Një ditë pasi ministri i Jashtëm i.

EMRI/ Një tjetër ak.si.dent i rëndë, përplaset keq motoçikleta, drejtues është në…

Vetëm pak më parë është raportuar se një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në.

Ngjarja e rëndë në Itali, shqiptari i fut pl.umb kokës shqiptarit

Një emigrant shqiptar, banues në Frosinone të Italisë është pl.ag.osur rëndë nga një bashkatdhetar i.

E kë.r.cënuan me vde.kje dhe iku për azil/ Agron Tufa flet për gjermanët, akuza bo.mbë për ambasadat e huaja

Prej disa muajsh ish-drejtori i ISKK Agron Tufa kanosej nga ithtarët e regjimit të vjetër..

VIDEO/ Rama e ka bërë zakon të tallet me Veliajn, këtë herë e bën të madh: Do ndonjë gotë për vete ndaj…

Edi Rama vijon ta ushtrojë ‘sportin’ e të vënit në siklet Erion Veliajn.   Në vizitat.