Njihuni me punën që paguhet 84 mijë euro në vit, por askush nuk e do

Një vend pune në Zelandën e Re ofron 84,000 euro të ardhura në vit, por.

Rama përdori aktoren e mirënjohur për propaganden e tij, Marjana Kondi e fëlliq keqas

Aktorja e mirënjohur, Marjana Kondi, ka përgënjeshtruar kryeministrin Edi Rama lidhur me çështjen e Teatrit.

Tr.onditet Gjermania! Shqiptari v.ret me th.ikë ish-bashkëshorten dhe të dashurin e saj 10 vite më të ri

Pasditen e djeshme, në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka.

“Bild do publikojë përgjime të tjera dhe më të rënda”

Gazetari Basir Çollaku deklaron se gazeta Bild do të publikojë të tjera përgjime nga dosja.

Ishte djalë i vetëm, çfarë shkruante para se të binte nga skela Ergysi, fotot dhe fjalët që përlotën Shqipërinë

Një aksident në punë i mori jetën dy të rinjve dhe plagosi tre të tjerë,.

E kishte vajzën dy muajshe në dorë, shqiptari vr.et me thi.kë ish-gruan dhe partnerin e saj

Një ngjarje tra.gjike ka ndodhur në Gjermani, teksa një shqiptar nga Kosova ka goditur me.

Pas 4 vitesh lot, familja e Stefi Priftit nis festën, këngëtarit i ndodh gjëja më e bukur për një prind

Katër vite më parë, kantautori i njohur Stefi Prifti humbi pas një sëmundjeje bashkëshorten, Marinën..

Arbana Osmani jep lajmin e papritur dhe të bukur: Pas 6 vitesh… jam shumë e lumtur

Një nga prezantueset më të dashura të publikut shqiptar, Arbana Osmani, tashmë është kthyer edhe.

I of.enduan gruan/ Vijnë dëshmitë e para nga personat që ishin në restorantin e Mihal Kokëdhimës, çfarë ndodhi me turistët spanjollë

Persona që kanë qenë të pranishëm në restorantin “Panorma” në Porto Palermo në momentin kur ka.

Vjen paralajmërimi i fortë/ Ç’do të ndodhë nesër në Shkodër? PD deklaron se nuk do të mbajë përgjegjësi

I ftuar ditën e sotme në studion e FaxNews ka qënë ish-deputeti I Partisë Demokratike,.