Shifra tro.nditëse/ Policia rrugore sho.kon shoferet, shikoni ndëshkimet ek.streme

Policia e Shtetit ka njoftuar sot se gjatë javës kësaj jave ka proceduar penalisht 67.

BE refuzoi negociatat, mesazhi ur.gjent që vjen nga NATO

Pasi iu refuzua hapja e negociatave me BE-në, me gjasë për shkak të Shqipërisë, Maqedonia.

Negociatat/ Rama nuk dorëzohet, i ‘mbyll gojën’ Bashës me kryeministrin italian

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar kundrejt deklaratës së Bashës, se dështimi i negociatave.

Negociatat/ Kri.sje brenda opozitës së bashkuar? Ish-deputeti i LSI iro.niz.on Bashën

Ish-ministri i Jashtëm, Edmond Haxhinasto ka reaguar dhe ka folur në lidhje me lajmin nega.tiv.

Historia rrë.qethëse e Alvinit në Siri, vjen lëvizja sho.kuese e Rudina Hajdarit

Duke marrë shkas së çështja është bërë shumë e ndjeshme në opinion publik, deputetja e.

E rëndë/ Ky 24 vjeçar shqiptar është zhdukur, policia kërkon urgjent ndihmë

Një 24-vjeccar shqiptar është zhdukur prej një javë dhe policia kërkon ndihmë. Policia e Kosovës.

“E ke mbushur kupën dhe…”/ Basha-Rama, ‘lu.ftë’ në Twitter

Kreu i opozitës Lulzim Basha i është përgjigjur po në twitter Kryeministrit Rama, i cili.

Rama nuk e mendon dorëheqjen, ka prioritet dyfishimin e grave për vendimmarrje në PS

Kryeministri ka nxjerrë në plan të parë reformën brenda socialistëve, duke dhënë sinjalin se dështimi.

Ambasadori iranian nxjerr foton nga Shqipëria: Po përdorin një “a.r.më të re”, super kompjutera që shpërndajnë…

Ambasadori i Iranit në Britani të Madhe, Hamid Baeedinejad ka postuar këtë foto në profilin.

Basha i kërkoi dorëheqjen, Rama nxjerr deklaratën e fortë, ja e vërteta me negociatat

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur dy fjali nga deklarata e Presidentit të Këshillit Europian Donald.