Lajme të këqija nga Italia, rritet f.rikshëm numri i v.iktimave dhe të infektuarve

Shënohet rritje e numrit të v.i.ktimave në 24 orët e fundit në Itali. Mediat italiane.

“Të gjithë duhet të mësohemi me ndryshimet që na presin”, meteorologët sapo na b.efasuan me lajmin për të enjten

Vendi ynë u ndikua sot nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike ndërsa deri në fund.

LAJM I FUNDIT/ Tym e f.lakë në rrugë, brenda makinës ndodhej një femër, dyshohet se…

Një makinë ka marrë f.lakë në ecje në autostradë. Policia bën me dije se ngjarja.

Uau sa lajm i bukur, ja ç’ka ndodhur me femrat e këtij qyteti shqiptar gjatë karantinës

Në maternitetin e Kukësit, duket se harron githçka mbi virusin, pasi aty sheh se jeta.

U gjet e shkrumbuar pas kaq ditësh e ‘zhdukur’, detaje të rënda nga v.dekja e gruas së ish futbollistit të njohur

E moshuara që u gjet e d.jegur në një banesën e saj në Mamurras sot.

“Ah çfarë fati i zi, ike o djalë e t’u pre jeta në mes”, ja shqiptari që sot i copëtoi zemrën familjes

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën mëngjesin e sotëm një shqiptari në Itali..

Rama dhe Basha drejt një marrëveshje të sigurt, e zbulon aleati i demokratit

Kreu i demokristianëve Nard Ndoka komentoi zerat për një marrëveshje Rama- Basha, kur tha se.

Oh sa e rëndë, gjendet e pajetë 25-vjeçarja, e fejuara e boksierit të njohur. Në trupin e saj kishte dhe…

Boksieri i njohur turk, Selim Ahmet Kemaloglu i ka marrë jetën të fejuarës së tij.

E keni idenë çfarë ka ndodhur sot? PS-PD vendosën që zgjedhjet nuk do të bëhen më…

Ish deputeti Astrit Patozi ka ironizuar me arritjet dhe dakortësinë sot mes aktorëve politikë në.

Na pret një verë përvëluese, meteorologia parashikim b.ombë: Temperaturat pritet të shkojnë deri…

Meteorologia Adjola Bani thote se kjo javë do të jetë më e freskët në krahasim.