“Jam e trishtuar pa masë”. Manastirliu del me lot në sy, jep lajmin e rëndë: Dhimbje e madhe…

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu  ka dalë pak më parë me një reagim prekës ndaj.

Dalin pamjet tro.nditëse/ Ja dhoma plot me insekte ku vd.iq Anisa dhe Zhaneta, ç’vendosën për të hequr erën? Detajet tm.erri, oh zottt

Kanë dalë pamjet tro.nditëse nga shtëpia ku u vetëflijuan nëna bashkë me vajzat. Video përmban.

Lajm ur.gjent/ Keni shkuar keni bërë pagesa te ky institucion? Vjen lajmi i rëndë….

Përmeti vijon të shënojë raste të reja me koronavirus. Mësohet se dy persona kanë rezultuar.

Lajm tejet i hidhur/ Arti sot në zi, oh zot kush u nda nga jeta, sa gjynah

Një lajm i hidhur ka ardhur sot. Mësohet se ka ndërruar jetë në moshën 92-vjeçare.

Lajm i fundit/ E tm.errshme te Infektivi, v.de.s Mjeku i njohur, uaa ça tm.erri

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar pak më parë lajmin tragjik të ndarjes nga jeta të.

E fri.kshme/ E thotë FBI: Ala.rm, KUJDES nga mashtruesit që përfitojnë nga pandemia, ja ç’bëjnë

FBI është shumë e shqetësuar në lidhje me situatën e kr.imit që përfiton nga pandemia..

LETRA/ Kjo do të shkaktonte kata.strofë, 239 shkencëtarët japin ala.rmin: Ja ç’po ndodh me ko.ronavir.usin

Gazeta The New York Times shkruan se një grup prej 239 shkencëtarësh nga 32 vende.

VIDEO/ Pl.as keq mes motrës e vëllait në “Shihemi në gjyq”, she.rr për një pronë

Në rubrikën “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan ditën e sotme u diskutua konflikti në.

VIDEO fe.rri/ Brenda shtratit plot miza ku u dergj Anisa për 15 muaj, detaje rrë.qethëse

Më poshtë do të shikoni një video e cila sjell pamjet e rënda brenda banesës.

E FUNDIT/ Infektohet me ko.ronavi.rus një anëtar, urgjent pezullon punën një…

Një tjetër i infektuar me ko.ronavi.rus, pjesë e një institucioni të rëndësishëm. Një anëtar i.