“Përgatituni”, meteorologët japin lajmin e papritur: Moti ditët e ardhshme do t’ju çmendë

Vendi ynë do të ndikohet nga një masë e nxehtë ajrore që vjen nga Afrika..

“Nuk e përballoj dot”, Eni Vasilin kjo e diel e gjen ndryshe: Nëse ndodh diçka e keqe…

Gazetarja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun, Eni Vasili,  këtë mbrëmje ka zgjedhur.

Edi Rama konfuz në intervistën për “Al Jazeera”: Shqipëria nuk është gati për në BE, ja arsyet

“Qëllimi kryesor kombëtar i Shqipërisë është të bashkohet me Bashkimin Evropian, por kryeministri Edi Rama.

Bar special 400 mijë euro, fasada, dhomat dhe stolat. Ja pamjet nga “Arena Kombëtare”, stadiumi më luksoz

Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik.

Rama e talli me filxhan para militantëve, reagon ashpër ish-deputeti i PD: Sipas filxhanit të Lindës që ja more…

Diten e sotme gjate takimit elektoral qe zhvilloi ne Pogradec, kryeministri Edi Rama ka ironizuar.

Ilir Meta trondit me intervistën për “Al Jazeera”: Rama dhe pala tjetër do vijnë të bëjnë marrëveshje, çfarë do ndodhë në 30 qershor

Kreu i shtetit, Ilir Meta, ka dhene nje interviste per televizionin “Al Jazeera” ku ka.

Misteri, çfarë ruan kjo makinë policie në Shkodër

Na ndajne vetem 14 dite nga 30 qershori, dite kur mazhoranca eshte e vendosur te.

Ngjarje e r.ëndë, 4 anëtarë të një familjeje gjendet të v.r.arë në shtëpi, mes tyre dy fëmijë. Policia jep detajet

Katër anëtarë nga e njëjta familje, mes tyre dhe dy fëmijë, janë gjetur të vr.a,rë.

Sapo ndodhi, Lulzim Basha del në konferencë me urgjencë dhe jep lajmin e rëndësishëm: Ju premtoj se…

Prokuroria dhe gjykata e Elbasanit vendosi sot, të mbajë në burg Kryetarin e PD të.

Vetëm qiraja e karrigeve, për 1 orë broçkulla të “Zylo” Edi Ramës në Korçë, kushtoi 38 milionë lekë nga taksat

Me kaq milionë lekë, të harxhuara për të dëgjuar bejtet e kryeministrit në Korçë, që.