Preket nga COVID Presidenti? Dha shenja, i nënshtrohet tamponit, mësohet se…

COVID-19 duket se ka prekur edhe Presidentin Jair Bolsonaro. Ky i fundit i është nënshtruar.

“Urgjente. Këta persona nuk duhet të hipin në autobusë, mos e përdorni transportin publik sepse…”. Ngrihet al.armi nga vetë mjeku

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho  me anë të një statusi në rrjetin social Facebook,.

Hec o zotëri, kam pi gjysëm kile raki që në mëngjes”. Mjeku Brataj i al.armuar, vë duart në kokë pas asaj që i ndodhi

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka rrëfyer sot një episod që i ka ndodhur.

Ironia e fatit/ Shkoi ur.gjent në spital në gjendje të rëndë, detajet nga arr.estimi i Agim Kajmakut, ç’ndodhi brenda SPITALIT? Mjekët…

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me arrestimin e ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim.

LAJM I FUNDIT/ Merr fund Arratia për ish-Kryebashkiakun e Ramës, shkon në “gijotinë” Agim Kajmaku, ja si dhe ku u kap, UAA si film

Prej muajsh në arrati, por është arrestuar më në fund ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku..

“Profesioniste langaraqe”. Vasili zbulon ska.ndalin, shpërthen ndaj Shefes së Infektivit, ç’ndodhi në 17 Mars? Uaaa

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili nuk është përmbajtur sot në akuza dhe ofendime ndaj shefes.

Ç’ndodh me temperaturat e larta? Drejtuesja e Infektivit pl.as bo.mb.ën: Vd.ekjet po shtohen

Drejtoresha e Spitalit Infektiv në Tiranë, Najada Çomo, ka deklaruar sot se vd.ekjet po shtohen.

Kryemadhi e thotë troç, tregon se ç’ndodh me ‘Zgjedhoren’ dhe tregon se kë mashtroi Edi Rama

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është e drejtpërdrejtë në lidhje  me Reformën.

Shp.ërthen Spartak Ngjela, flet për tradhtar dhe dënime të fuqishme

Avokati i njohur Spartak Ngjela në nëj analiza të gjatë të postuar në Facebook ka.

“Jeta jonë vlen më shumë se…”/ Specialistja e ISHP, Tomini ka një apel të fortë për të gjithë ne

Eugena Tomini, shefe e epidemiologjisë në  ISHP ka bërë thirrjet sot që të gjithë qytetarët.