Ambasada shqiptare në Itali ka një thirrje për gjithë bashkëatdhetarët

Shqiptarët duhet të qetësohen.  Përhapja e koronavirusit në disa vende të Italisë ka sjellë dhe.

Gjykata merr vendimin/ Megaoperacioni kundër bixhozit, të gjitha masat për 33 të arrestuarit

Vetëm pak minuta më parë Gjykata e Tiranës ka dhënë masat e sigurisë për 33.

Policia jep detajet për ngjarjen e rëndë, 30-vjeçarja u hodh vetë nga kati i 6-ë

Një e re, rreth të tridhjetave, është vethedhur nga kati i gjashtë i një pallati. .

O Zot sa e tme.rrshme, një vajzë e re bie nga kati i fundit i një pallati

Një ngjarje shumë e rëndë raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në  qytetin e.

Ko.ronaviru.si/ Shehu: Rama nuk mund të fshihet pas “betimit” të specialistëve

Ish-ministrin i Shëndetësisë, Tritan Shehu, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se kryeministri.

A do të marrë pjesë Basha në mitingun e Metës në bulevard?! Kryetari i PD bën njoftimin

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka njoftuar sot se  i është përgjigjur pozitivisht thirrjes.

E fri.kshme/ Si i dha gjykata liri me kusht vra.së.sit shqiptar

Një prej shumë të kërkuarve nga drejtësia shqiptare, pasi është dënuar në mungesë për vr.as.je.

Akuza sho.ku.ese/ Vetëv.a.rja te burgu 313, Berisha zbulon detajet dri.thësuese të ngjarjes së rëndë

Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi të gjatë në rrjetet sociale ka zbuluar detaje nga.

Rama flet për k.orona.vir.usin, jep lajmin e mirë dhe mesazhin e fortë

Edhe Edi Rama nuk i ka shpëtuar tundimit për të bërë një deklaratë në lidhje.

Dhu.nu.an dhe vodhën marokenin në Tiranë,polciia njofton për fatin e të rinjve

Në bashkëpunim me njeri-tjetrin dy të rinj në kryeqytet dhu.nu.an dhe gra.bitën një shtetasis maroken..