Euro, lekë dhe k.o.kainë, dalin detajet e operacioneve. Si u kapën dy djem, makina e tyre…

Goditen dy raste të veprimtarisë k r iminale në fushën e shpërndarjes së d r.

“Se dimë a do pranojë Basha?”/ Deputeti i PS zbulon ‘planin’ e Ramës: Ka rënë dakord edhe me partnerët…

Deputeti i PS, njëherësh ish-ministër i rëndësishëm në qeverinë Rama, Ilir Beqaj, ka zbuluar publikisht.

Fr.ik.ësohet Ilir Meta, pas paralajmërimit për video pë.r.vëluese, ‘i shtrin dorën’ Ramës, mesazhi i plotë…

Fill pas paralajmërimit të fo.rtë se do publikojë prova dhe video pë.r.vëluese për Dvoranin, Ilir.

Politika ‘zien’, Jozefina Topalli ‘thumbon’ ke.q politikanët, nxjerr foton e befasishme, pl.as mesazhin e f.o.rtë

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram një foto.

“Ku ka nge ”” të q* kokën akoma, jo ja futi Rama-Metës, apo u…te cepi”. Shp.ërthen Nazarko, shtanget Zheji: Ore jeni në terezi…

Analisti Shpëtim Nazarko, në emisionin e Artur Zhejit, ‘360 gradë’ teksa po komentonte debatin politik.

Forca të shumta speciale, avionë amerikanë, si gjendje l.ufte. Meta nxjerr videon, çfarë paralajmëron?

Pa i bere asnjë koment, Ilir Meta, në cilësinë e Komandantit të Përgjithshëm të Forcave.

Lajmi fundit/ Shteti italian i jepte ndihmë sociale, e dinte të papunë, por ajo që bënte shqiptari atje është e pazakontë

Shtetasi shqiptar Neritan Miho, 39 vjeç, është arr.estuar ditën e djeshme në Itali pasi iu.

Humb jetën në sy të babait dhe motrës 4 vjeçari, ah o Zot, si do durojë nëna tani? Aksidenti i t.merrshëm ndodhi…

Një skenë e rene ka qenë ajo e një aksidenti ku u përfshinë disa makina.

Lajm BO.M.BË nga Shkodra, përgatituni për zgjedhje, ja kur do zhvillohen…

Senida Mesi, pas votimit për delegatët në Kongresin e Partisë Socialiste, ka deklaruar se në.

Ah o Jetmir, si ike e le në mes ëndrrën tënde? Miku rrëqeth: Më shiko nga atje vëllai im, kërce në re

Jetmir Isufi është djali shqiptar që nuk u shpëtoi dot p lagëve dhe nderroi jete..