I shkuan të dielën në shtëpi, i zgjuan të t.m.erruar, Kajmaku nuk dorëzohet në Polici, zbulohet arsyeja që ka

Avokati i Agim Kajmakut, Isuf Shehu thote se kur policia i ka shkuar në banesë.

LAJM I FUNDIT/ “Prova të reja p.ë.rvëluese”, paralajmërimi i fortë nga Presidenca: Gjatë javës publikojmë videon që zbulon…

Teksa konfirmon se te henen do te depozitohet kallezim penal ndaj Ardian Dvoranit, si kreu.

“Më shiko vëllai im, një copë zemër…”. Familjarë e miq në dh.i.mbje, ‘fusin sot në dhe’ birin e tyre, oh zot…

Një 26- vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë gjatë një ak.sidenti në Itali gjatë ditës së.

Ai po dilte nga shkolla, pësoi aksidentin e f.ri.kshëm, familja merr sot lajmin e rëndë për vogëlushin

Nje dite me pare arriti t’i shpëtonte mrekullisht aksidentit, por gjendja e vogëlushit paraqitet kritike..

Rama i kujtoi Xhiken, i përgjigjet Meta: Vija është e kuqe f.lakë, unë nuk…

Pas deklaratave te kryeministrit Edi Rama sot, ku i kujtoi Xhike Qamilin, reagon kreu i.

Lajm i fundit/ Po ndodh në qendër të Tiranës, kryebashkiaku dhe ministri i Ramës na sh.okuan, në mes të kryeqytetit ata po….(Video)

Pak para votimit për delegatët e PS-së, kryebashkiaku Erion Veliaj është filmuar duke kërcyer valle.

Policia bën zbulimin sh.o.kues, ja çfarë ndodhi dje: Brenda tre orëve…

Shoferet e makinave nuk po binden edhe pse e dine qe ne rruge ka forca.

Djali me BMW nuk i bindet policisë, i vihen pas dhe e kapin. Tensionohet situata, ja çfarë ndodhi në komisariat

Arrestohet në flagrancë në Krujë një 39 vjeçar, pasi duke drejtuar mjetin në gjendje të.

“Oh mami, era jote…”. Mes lotësh, vajza zbulon letrën e mamasë pak para se të jepte shpirt, ajo kishte vetëm një kërkesë, oh zot…

Mamaja e dy fëmijëve të mitur, Valbona Molla, pak përpara se të ndërronte jetë nga.

Urgjente/ Rama tregon ç’do ndodhë më 25 nëntor: L.u.ftë e panjohur më parë në territorin shqiptar

Gjykata Kushtetuese reagoi dje pas rezolutës qe u votua ne Kuvend. Per kete reagoi edhe.