Rama kërkon të shkatërrojë gjithë Ballkanin, projekti për t’i shtrirë PPP-të në rajon

Kryeministri jo vetëm që zhyti në faliment Shqipërinë por kërkon të nxjerrë nga “binarët” financiarë.

Ko.ronaviru.si/ Mjeku i njohur apelon: Mos i lini shqiptarët në këtë derexhe

Edhe mjeku i Urgjencës së Qendrës Spitalore “Nënë Tereza”, Petrit Vargu, ka reaguar në lidhje.

Policia i publikon identitetet/ Kush janë dy vëllezërit e shumëkërkuar për vr.as.je

Tre persona shumë të rrezikshëm, të cilët janë në kërkim nga policia, janë shpallur publikisht.

O Zot sa e dhi.mb.shme/ Tra.gje.dia nga shp.ërthimi i bo.mbolës, të vde.k.urit janë tre fëmijë 8, 9 dhe 11 vjeç

Një bo.mbë.l gazi ka shpërthyer këtë mëngjes në një shtëpi në fshatin Rramanli të Kumanovës,.

Ç’ndodhi me helmet e rre.zi.kshme në Vlorë?!  Dhëndri i Berishës jep ala.rmin nga porti

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike Jamarbër Malltezi ka dalë sot para mediave.

Në Rinas me ar.m.ë me vete, çfarë i ndodhi brenda në aeroport 43-vjeçarit

Një shqiptar, rreth moshës 43 vjeç, me iniciale B.L., banues në Durrës, është vënë në.

21-vjeçari mori zvarrë me makinë të miturin, e pëson keq

Një aksident i fri.kshëm u regjistrua teksa një 21-vjeçar ka përpl.asur me automjetin e tij.

“Nuk do ta pranojmë dot”/ Vuçiç rrëfehet:  Ky është plani për Kosovën që do të na e dorëzojnë sivjet

Presidenti i Republikës së Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në një intervistë të dhënë së fundmi është.

Ja ç’duhet të kini kujdes/ Koronavirusi, 10 rregullat që shqiptarët duhet të ndjekin, FOTO

Fqinji jonë Itali, deri më tani ka konfirmuar mbi 100 raste të personave të infektuar.

E tme.rrshme/ Shpërthen bombola e gazit, 3 të vd.e.kur

Një bombël gazi ka shpërthyer këtë mëngjes në një shtëpi në fshatin Romanocë të Kumanovës .