Të.rmeti i fut frikën në palcë Erion Braçes, ja gjesti i pazakontë që bën (foto)

Zv.kryeministri Erion Braçe ka humbur qetësinë pas të.rmetit që ka rënë mesditën e sotme në.

Të.rmeti më i fortë ndër vite, një numër i jashtëzakonshëm personash tek Spitali Ushtarak në Tiranë

Pak orë pas të.meteve një numër i konsiderueshëm i banorëve janë paraqitur në Spitalin e.

Do ketë goditje të tjera, si të mbrohemi nga tërmetet dhe ku të qëndrojmë. Nëse jeni në makinë ndaloni direkt

Shqiperia u godit nga nje termet i fuqishem kete pasdite, me epiqender ne detin adriatik,.

Tërmeti shkundi vendin, njerëzit në rrugë nuk pranojnë të hyjnë në banesa, Edi Rama niset me urgjencë

Kryeministri Edi Rama ka anuluar udhëtimin për në New York ku do të merrte pjesë.

Lëkundjet e forta nga të.rmeti, 3 qytetarë hidhen nga pallati në Astir (PAMJET)

Lëkundjet e forta të të.rmetit në Tiranë kanë shkaktuar p.anik në kryeqytet dhe në qytetet.

Tërmeti tm.erron gazetaren në studion e lajmeve

Lëkundjet e te rmetit janë ndjerë dhe në studion e lajmeve teksa gazetarja Besmira Pelushaj.

Pamje tr.onditëse, tërmeti shemb fakultetin e Gjeologji Minierës

Duhet të ishte godina më e fortë në Tiranë për vetë faktin që aty studiohen.

Të.rmet i fu.qishëm, shk.undet Tirana

Lëkundjet e forta të tërmetit në Tiranë kanë shkaktuar pa.nik dhe fr.ikë tek qytetarët, të.

LAJM I FUNDIT/ Rama flet për herë të parë për dënimin e Tahirit: Përgjegjësia është…

Për Edi Ramën ish ministri Tahiri ishte vlerësuar si “ministri kampion”. Dy ditë pasi Gjykata.

E sollën me bujë nga Gjermania, pronari i bananeve me k.o.kainë sfidon nga salla e gjyqit, ja si ishte transformuar nga arratia

E mbani mend emrin e tij qe qarkulloi pasi ne portin e Durresit vjet u.