Shpresë e madhe/ Merret vesh lajmi i bu.jshëm për koro.navi.rusin, ja shifra

Një fakt shumë shpresëdhënës është marrë vesh sot nga Kina. Për herë të parë që.

Zuckerbergu e dëgjon më vemëndje, zbulohet çfarë i tha Rama themeluesit të Facebook

Zbulohet se çfarë i tha Kryeministri Edi Rama Mark Zuckerbeg-ut, themeluesi i medias sociale gjigante,.

Sho.kon biznesmeni “gay”: Propozova njërin në vitin 1991, e mori vesh në bilardo, reagimi ishte…

Biznesmeni i njohur gay, Elton Ilirjani, i ftuar në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ka.

E kishte njeriun më të besuar/ Spartak Braho, Metës: Është absurde, si mundet që Edi Rama të…

Spartak Braho ka qenë një prej njerëzve më të besuar për Ilir Metën, por sot.

Paralajmërimi i Presidentit për 2 marsin, vjen reagimi bombë nga PS. E frikshme ajo që po thuhet

Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar me nje deklarate te.

Tha se populli do merrte institucionet, përpara Kryeministrisë do ndodhë e papritura, Meta bën lëvizjen thumbuese tani, nxjerr foton me…

Me flamurin e Shqipërisë dhe pa koment e ka shoqëruar këtë foto Presidenti Meta i.

Djali i ri tregon në gjyq çfarë konsumonte para se të g.r.abiste: Te argjendaria shkova se…

Astrit Thaci, i arrestuari për disa g.rabitje në Tiranë, Durrës e Elbasan është shfaqur i.

Bashkia hap aplikimet për miliona para kredi, ja kushtet që duhet të plotësoni. Mosha më e preferuar është…

Prej datës 15 shkurt të këtij viti, kanë nisur aplikimet për 1000 banesa me kredi.

Ata dashuroheshin, djali grabiste, vajza e ndihmonte. Historia e çiftit që t.r.onditi shqiptarët

Astrit Thaci, arrestuar si g.rabitesi serial i cili se fundmi grabiti edhe argjendarine ne mes.

Oh Zot, atë ditë do kemi të gjithë kujdes, Meta lajmëron se do dalë me popullin, kthehet 97? Para kryeministri do marrim…

Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar se në datën 2 mars, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, përpara.