Ilir Meta shkoi në Strasburg, por nuk do e besoni kë do sjellë me vete në Shqipëri

Presidenti Ilir Meta ndodhet në Strasburg, per takime ne lidhje me zgjidhjen e krizes politike.

“Na blinin veshje, na jepnin darka, pastaj…”, dy motrat tregojnë në gjyq çfarë u bënte biznesmeni dhe miku i familjes

Vjen historia e rende e dy motrave, 12 dhe 16 vjecare, të m ashtruara nga.

E ftojnë zyrtarisht për diskutime, Basha befason: Askush mos ketë iluzone se…

OSBE beri sot nje ftese zyrtare per partite politike, qe me 25 shtator te ulen.

Në kafe, duke tymosur, kryebashkiakun e a.rrestuar në Siçili e thërret Prokuroria, por ja me kë shkon

Njësia e Dek r iminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme i ka kërkuar kreut të Bashkisë.

Ndryshim befasues i motit, nga nesër rrebeshe shiu në gjithë vendin. Ja sa ulen temperatuat

Dita e neserme, sjell rrebeshe shiu ne te gjithe vendin, me te dukshme ne zonat.

T.r.onditet Bulqiza, pas sh.errit natën në lokal, nxjerrin a.rmët dhe… Ja detajet e para nga policia

Nje tjeter ngjarje e rende eshte shenuar mbremjen e djeshme kete here në Bulqizë. Ngjarja.

Ish-ministrja socialiste nxi.n Cakajn, fjalët më të ash.pra për benjaminin e Ramës

Gent Cakaj është vënë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të gafave të tij.

Të huajt çojnë në burg kryebashkiakun e parë të Edi Ramës

Kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku do të merret i pandehur për fshehjen e dosjes në.

I ash.për ish-ministri Manjani: Ky nuk ka as këll.qe dhe as surrat, urgjent të…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, është shprehur se Shqipëria duhet të rikthejë urgjentisht parlamentin pluralist.

Aksident i rë.ndë/ Një maune merr zva.rrë këmbësoren

Pasditen e sotme raportohet që një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Mollas, pranë.