LAJM I FUNDIT/ T.merri në Durrës, policia jep detajet e para: Burri v.rau gruan pasi e goditi me…

Policia ka dhënë detajet e para për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Durrës sot.

LAJM I FUNDIT/ Oh Zot, v.r.itet një grua në mes të qytetit brenda një byrektoreje

V.r.itet nje grua ne Durres ne sheshin Azem Hajdari, prane nje byrektoreje. Ngjarja sapo ka.

T.m.err sërish në Bulqizë, h.elmohen disa nxënës të një shkolle, urgjent në spital, ja dyshimet e para

Bulqiza nuk gjen qetesi nga keto raste. I fundit raportohet ne nje shkolle ku ka.

Po prek edhe fëmijët, dalin pozitivë katër të parët në Itali, Presidenti del me njoftim. Ja ç’po ndodh

Raportohet rastet e para tek femijet ne Itali, te infektuar nga k.oronavirusi. Mes te prekurve.

Çfarë do ndodhë me Shqipërinë në 24 mars? Zbulohet mesazhi i fortë nga Gjermania, pritet të merret lajmi i papritur

Ministri gjerman për Europën në Ministrinë e Jashtme gjermane, Michael Roth është shprehur me besim,.

Basha u kërkon prerë ta çojnë deri tek…si po përgatitet PD për tubimin e Presidentit, më 2 mars populli do të…

Zbardhet porosia e prerë e Lulzim Bashes drejtaur kryetarëve te partisë në rrethe, lidhur me.

LAJM I FUNDIT/ Humb jetën një tjetër person nga k.oronavirusi, jetonte në…

Shënohet në Francë, v.i.ktima e parë franceze e prekur nga k.oronavirusi. Burri 60 vjeçar humbi.

Zv.ministri në momente të sikletshme gjatë konferencës, nuk mban dot veten. Shtohet edhe një deputet me k.oronavirus

Një ditë para se ai të pranonte se doli pozitiv ndaj testit për k.oronavirusin, Iraj.

LAJM I FUNDIT/ Ilir Meta del me mesazhin e fuqishëm sot, pak ditë para tubimit me popullin ai kujton këtë emër që bëri histori në vitin…

Presidenti Ilir Meta ka kujtuar sot referendumin e vitit 1998 dhe ka sjellë në vëmendje.

“5 milionë lekë ju japim po na thatë ku fshihet”, policia kërkon ndihmë, duhet arrestuar patjetër ky person

Policia e shtetit ka publikuar fotot e autorit qe i mori jeten dje ish gruas.