Shifrat sho.kuese/ Pirja e ko.ka.inës, renditja tro.nditëse e Shqipërisë, marrim ‘medalje’

E tme.rrshme se sa po konsumohet ko.kaina ën Shqipëri. Zyra e Kombeve të Bashkaura, për.

Dhu.nonte ba.rbarisht të bijën/ “Ma ngacmonte”, akuzat sho.kuese të nënës: I gjeta në një batanije mes këmbëve të…

Gjykata e Sarandës ka lënë në b.urg, Elisabeta Mitën, nëna që u denoncua për dh.un.ën.

O Zot ç’po ndodh?! Edhe më i fortë se 26 nëntori, tërmet i tme.rrshëm shumë prane nesh

Një tërmet i fortë i magnitudës 6.8 rihter është regjistruar pak minuta më parë në.

Ah o Zot sa e tme.rrshme/ 45-vjeçari që vd.iq ishte i gjallë, por sho.kuese ajo që ndodhi në spital…

Një detaj vërtet i tme.rrshëm është zbuluar nga ngjarja e rëndë e mbrëmjes së sotme,.

Panik në lagjen e mbipopulluar në Tiranë, shihen f.l.akë, banorët thonë se ka sh.p.ërthime

Një makinë është përfshirë nga f.lakët në zonën e Ali Demit në kryeqytet. Banoret e.

EMRI dhe FOTO/ Ah o Zot sa e rëndë, ishte shumë i ri, i vd.ek.uri në aksident vëllai i zyrtarit të lartë të PD-së

Një aksident me pasojë vde.kj.en ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Përrenjas – Librazhd..

Gja.k serish në rrugët shqiptare, aksident i rëndë, ka të vd.ek.ur

Serish të vde.ku.r në rrugët shqipta.qg Një ak.si.dent i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta.

“Do të të th.er moj bush.tër”/ Rrahu ba.rba.risht vajzën 13 vjeçe, ja ku përfundon nëna mon.stër

Nëna mo.nstër, Elizabeta Meta  ka marrë vendimin nga ana e gjykatës e cila vendosi që.

Policia e Shtetit del në rrugë, flitet për një ngjarje të rëndë, situata alarmante

Policia Rrugore ndodhet ne terren me masa te perforcuara. 905 leje drejtimi të pezulluara për.

Telefonoi gruan ‘për pak më v.r.anë’- pastaj zhduket papritur, gjendet bosh makina lulsoze, dyshohet se në Vlorë ka…

Të shtënat qe t.r.o.nditen sot Vloren nuk jane aq te parendesishme sa i beri policia..