Rama dha lajmin e mirë, ministria reagon urgjent dhe jep detajet për shqiptarët që jetojnë në këto shtete

Nga e hëna nisin fluturimet për kthimin në atdhe të shqiptarëve të mbetur jashtë vendit.

‘Pi unë paracetamol, i shërbej asaj, pastaj…’, deputeti i sëmurë bashkë me gruan nga ko.ronav.irusi

Deputeti i Kuvendit te Shqiperise, Adriatik Alimadhi, ka rezultuar pozitiv me koronaviurus edhe me bashkeshorten.

Deputeti i prekur nga koronavirusi zbardh bisedën me Gramoz Ruçin, premtimi që mori nga ai

Deputeti i Kuvendit te Shqiperise, Adriatik Alimadhi, i cili eshte i prekur nga koronavirusi, ka.

Rama forcon “shtetrrethimin”, nga e hëna nuk del dot më askush për pazar nëse…

Nga dita e hene, askush nuk do te dale per pazar pa pasur me pare.

Deputeti i Kuvendi të Shqipërisë i prekur nga koronavirusi, nxjerr fotot nga shtrat: Sikur më futën në frigorifer kur…

Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Postimi i plotë i tij ne FB.

Ngjarje e rëndë para pak minutash në Shkodër, në një banesë gjendet i pajetë…

Një person gjendet i pajetë në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ku në.

Urgjente/ Kryeministri i njohur infektohet me ko.ronav.irus

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson ka dalë pozitiv në testin për koronavirus. Zëdhënësi.

Arrestimi i ish futbollistit shqiptar, reagon urgjent policia e Tiranës. Ja detajet e reja

Policia e Tiranës ka dale me njoftim zyrtar per arrestimin e ish futbollistit te Kombetares.

Ah sa gjynah moj vajzë, ishe aq e re. Humb jetën një tjetër person. Motra dedikim rrëqethës

Covid-19 mund të prekë këdo. Dhe fatkeqësisht këtë na e rikujtoi edhe një herë historia.

Drejtoresha që dha sot lajmin e mrekullueshëm nga ministria, mes frikës nga ko.ronav.irusi

Ne nje kohe qe numri i te infektuarve rritet dhe zgjerohet harta e qyteteve te.