Për Ilir Metën tani ka vetëm një detyrë prioritare, takimet dhe mesazhi në Armathë të Durrësit

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka vazhduar edhe sot vizitat në fshatrat e dëmtuar nga.

Sekuestrohen ar.m.ë zj.a.rri, mu.n.icione lu.ft.arake dhe ko.k.ainë, arrestohen tre të rinj në Shkodër

Një operacion i koduar ‘Buna’ ka bërë që Policia e Shkodrës të vërë në pranga.

E dëmtoi tërmeti, rrafshohet godina e parë në Qytet Studenti, aty nuk banonin studentë por….

Ka filluar ditën e sotme puna për shembjen e godinës Nr. 15 në Qytet Student..

Keni plane për nesër? Mos nxitoni, lexojeni njëherë se ç’thonë sinoptikanët

Nëse keni plane për fundjavën, SHMU thotë se edhe moti është në krahun tuaj. Gjatë.

Ajo kishte varur hudhrat, ai iu afrua dhe e puthi. Fotot pikante në takimin me gjyshen e kësaj familje

Në 21 shtatorin e kaluar shtëpia e Fiqiri dhe Kimete Lamit në Mazrek të Kasharit.

“Tërmeti i 26 nëntorit, kronikë e një fatkeqësie të paralajmëruar”, Petrit Vasili p.las b.ombën

Nga Petrit Vasili Termeti dhe Rindertimi i AntiShtetit te rene te Propagandes!! Termeti i 21.

“Ju tregoj fajtorët që shkaktuan këtë tragjedi, i kam me emra në kompjuterin tim”, b.o.mba e ish zv.kryeministrit shqiptar

Inxhinieri Bashkim Kopliku në emisionin “Provokacija” të Mustafa Nanos ka treguar sipas tij fajtorët që.

Tërmeti i radhës? Ambientalisti Sazan Guri qetëson njerëzit: Nëse do kemi këto ngjarje sizmike…

“Tërmetet kanë qënë të lokalizuara në Durrrës sipas tij bazuar me fakte inxhinierike për ngjarje.

E nisi punën nga Durrësi, kryeprokurori i ri paralajmëron. Ja si përgjigjet nëse do ketë arrestime këto orë

Vetem nje dite pasi mori zyrtarisht detyrën si Kryeprokuror, Olsian Çela zbaroi ne prokurorine e.

Sh.përthim me t.ritol në mesnatë, k.ë.rcënohet biznesmeni i ndërtimit. Në lokalin e tij…

Po hetohet per nje paralajmerin ngjarja e rende qe tronditi kryeqytetin mreme rreth mesnates. Policia.