“Më sollën Policinë në shtëpi në 7 të mëngjesit, presion për…”, zbulohet çfarë ndodhi në banesën e ish deputetit të PD

Ish-deputeti Klevis Balliu thote se i kane derguar policine ne shtepi ne oren 7 te.

Oh Zot mba dorën, v.des kameramani shqiptar i prekur nga Covid

Mediat maqedonase raportojnë se ka humbur jetën 51 vjeçari Shenoll Ahmeti i punësuar në RTVM.

Në spital po bëhet nami? Marjeta del urgjent me lajmin e rëndë: Të infektuarit po vijnë me simptoma të…

Ministria e Shëndetësisë tha sot se ka vijuar të ketë shtrime të reja në spital.

Rekord i zi/ Al.armante, e pranon vetë Ministria e Shëndetësisë, do tro.nditeni nga ajo që do mësoni

Ministria e Shëndetësisë në daljen e përditshme për përditësimin e të dhënave lidhur me situatën.

Al.arm te Infektivi/ Shefja e Epidemiologjisë e tronditur, del urgjent dhe pl.as bombën: E rëndë…

Shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Eugena Tomini ka lëshuar një deklaratë tronditëse në emisionin “Real.

Ohh zot ç’tragjedi/ Gjak gjithandej, do hysh në shtëpi me arkivol, ah ç’dhimbje do shkaktosh, ata po të presin…

Një aksident fatal ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, në rrugën ‘Dhimitër Konomi’ në.

VIDEO/ Th.eri me thi.kë të moshuarin për ta gr.abitur, zbulohet 31 vjeçari shqiptar

Ditën e sotme ka dalë para gjykatës për të mësuar masën e sigurisë, 31 vjeçari.

Pamje të llahtarshme/ Ah o Zot, ishte nënë e tre fëmijeve, vd.es në vend gruaja

Një ngjarje shumë e rë.ndë ka ndodhur mesditën e sotme në një zonë të quajtur.

UAU, e kemi kaq pranë/ Zbulohet kush e bllokoi hapjen e kufirit të BE-së me Shqipërinë

Pas vendimit të sotëm të Bashkimit Evropian që Shqipëria të jetë jashtë shteteve që mund.

Mega operacioni italo-shqiptar që shkaktoi edhe reagimin e SHBA-ve, publikohen emrat dhe detajet

Autoritetet kanë zbardhur emrat e shqiptarëve të ar.restuar ditën e sotme për tr.afik ndërkombëtare dr.og.e.