Thumana u godit rëndë, 24 qytetarë humbën jetën, por Partia Demokratike sot ngre pikëpyetjet që habisin çdo shqiptar

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka ngritur 5 pyetje për kryeministrin Edi Rama,.

Arrestohen 3 punonjës të shtetit, pas 6 muajsh hetime iu provua me fakte se kishin…

Tre punonjes te shteetit janë arrestuar pasi akuzohen për “Shpërdorim detyre”. Gjatë një operacioni nga.

Ç’po ndodh me të b.u.rgosurit? “Mbyllet” Komisariati i Kurbinit, tërmeti e la me pasoja

Godina e komisaritit te policise Kurbin perfshihet ne listen e godinave te institucioneve te tjera.

Hera e tretë që k.ërcënohet, tani me SMS në telefon. Çfarë po ndodh me kreun e B.urgjeve?

Zbardhen detaje per SMS qe ka marre drejtori i Përgjithshëm i B urgjeve, Agim Ismaili..

Sapo u kthye nga Italia, Rama bëri deklaratën bombë këtë mëngjes

I sapokthyer nga Italia, ku bëri një ndalesë në Porta a Porta, të Bruno Vespës,.

VIDEO/ Pas kri.mit të rëndë blindohet Tepelena, ja ç’po bën policia pas atentatit ndaj vëllezërve

Pas atentatit ndaj vëllezërve Bresha, shërbimet policore të Gjirokastrës dhe Tepelenës kanë ngritur 4 postblloqe.

Kërkoi azil/ Agron Tufa su.lmon ashpër Spartak Brahon nga Zvicra: Ushtria e tij e fantazmave…

Shkrimtari dhe publicisti Agron Tufa edhe pse ndodhet në Zvicër, në tentativë për të fituar.

“Dola nga një vrimë betoni”, si shpëtoi pas 4 orësh nën rrënoja biznesmeni dhe dhuroi 5 mln për të dëmtuarit

Pas 4 orësh nën rrënoja, Lavdosh Petoshati, sipërmarrës nga Durrësi, lutej për jetën dhe falenderonte.

Flasin për Zërin Amerikës ekspertët: Gjë.ma që i solli vendit shkelja e rregullave të ndërtimit

Specialistët në Shqipëri mendojnë se pasojat e rënda pas tërmetit të 26 Nëntorit në një.

Vokshi-Hysi/ Del video e she.rrit mes dy grave të politikës, “tu.rp, fle gjumë, unë isha në Thumanë”

Ka dalë video e përplasjes mes Albana Vokshit dhe Vasilika Hysit në qytetin Studenti, teksa.