Nuk do t’i mbani dot lotët/ Letra prekëse e vogëlushes italiane, e cila dhuroi 5 euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Solidariteti mes shqiptarësh ka qenë i mrekullueshëm këto ditë të pas tërmetit tragjik të 26.

LAJM I FUNDIT/ U detyruan të japin para? Ja sa miliona mblodhi Policia për të prekurit nga tërmeti, zbulohet gjithçka

Një shumë mbi 104 milion lekë është depozituar ne platformën e-Albania per te prekurit nga.

Ironia e fatit, kryeprokurorja e Durrësit po heton tërmetin, por në shtëpinë e saj ka marrë plaçkat dhe…

Një nga godinat e shumta që u dëmtuan nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit.

“Ah pse nuk mbeta dhe unë brenda”, babai i Dienës humbi tri femrat më të shtrenjta të jetës, rrëqeth me fjalët e tij

30 sekonda….vetëm 30 sekonda fatale mjaftuan për të shkatërruar vatrën e ngrohtë familjare të Ajet.

VIDEO/ Nuk mbarojnë gafat nga Durrësi, pas Valbona Sakos zv.ministrja habit me deklaratën e saj

Deklarata që ajo bëri pak ditë pasi Shqipëria ishte goditur nga tërmeti i fortë i.

FOTOT/ Shikoni si duket Veriu i vendit ku bora “ka shtruar”. ARRSH: Në këto segmente…

Dëborë në Veri, por aksesi ne rruge eshte normal dhe nuk raportohen probleme. Sipas ARRSH-se,.

Inxhinieri i njohur Arben Meçe: Nëse epiqendra e tërmetit do ishte në Tiranë, pasojat do ishin…

I ftuar në programin “Historia ime” ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili.

Sh.okon zv ministri i Ramës: Isha dëshmitar në Thumanë, ja kush i v.rau ato vi.k.tima fatkeqe

Zv ministri i Mbrojtjes Petro Koci ka treguar me gisht pergjegjesit per jetet e humbura.

“Kujdes, nuk është kaq e thjeshtë. Kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik me këto shfaqje të shëmtuara mediatike…”

Nga Ylli Manjani Kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik me këto.

Rama merr sot postin e rëndësishëm, shfaqet i relaksuar me kafe dhe me këmbët mbi tavolinë. Transmetimi live i nxjerr gjithçka

Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar sot drejt Bratislavës, në Sllovaki, ku Shqipëria pritet të marrë.