Panik në qytet, zjarr i madh, qielli mbushet me tym. Një person brenda makinës…

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e.

U m.byt tragjikisht në Drin, shokët mesazh prekës për Edisonin. Kush ishte ai

Një 18-vjeçar u mbyt tragjikisht në lumin Drin te premten e 31 korrikut. Në detajet.

L.emeri në spital, vihet kuja, oh Zot mjekët nuk mbajnë dot lotët, u përpoqën t’i shpëtojnë por…

“Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58.

120 raste të reja në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spital

Në 24 orët e fundit, janë kryer 510 testime për të dyshuar të prekur me.

LAJM I FUNDIT/ Z.i në familjen e deputetit shqiptar, humb vëllanë nga Covid-i

Humb jeten vëllai i kryetarit të komunës së Rahovecit, Smajl Latifi. Ai ka qenë i.

Oh Zot mba dorën, 10 shqiptarë humbin jetën në pak orë

Vijojne shifra alarmante në Kosovë,ku  gjatë 24 orëve të fundit, dhjetë pacientë me COVID-19 kanë.

VIDEO  e fri.kshme/ Fl.akët përfshijnë malet në Shëngjin, ka dyshime të forta për…

Fl.akët e zjarrit që kanë përfshirë malet e Shëngjinit vijojnë të përhapen me shpejtësi. Në.

Detajet tro.nditëse, të sh.tënat me ar.më në resortin luksoz, zbulohet se ç’ka ndodhur

Në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur gjatë mbrëmjes në zonën e Mulletit, ku.

Disa vr.asje ditët fundit , FNSH dhe RENEA rrethojnë tre qytet…ja ç’po ndodh tani

Situata është shumë e nderë në tre qytete të vendit. Pas vr.as.jeve të bujshme në.

Ah o Zot ç’ka ndodhur?! Vetëm 20 vjeç, i riu shqiptar vr.et veten në bu.rg

Një 20 vjeçar shqiptar është gjetur i vd.ek.ur ditën e sotme në qelinë e tij.