E bujshme, arrestohet nga policia ish-futbollisti i Kombëtares. E denoncoi ish gruaja për…

Një lajm i papritur mëngjesin e sotëm, ka shtangur gjithë opinionin sportiv në Shqipëri. Ish-futbollisti.

Ah të shkretët, janë në gjendje të rëndë. Drejtoresha e ISHP: Te Infektivi janë 5 persona të…

Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico bëri me dije sot se në shërbimin.

LAJM I FUNDIT/ Shkon në 186 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri

Ka shkuar në 186 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë, 12 raste.

Lajm i minutave të fundit, Kina merr vendimin e ri, ja si preken shqiptarët nga ky ndalim

Kina mbyll serish kufijte. Për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19, duke filluar nga.

Janë më të rrezikuarit nga koronavirusi, OBSH del me thirrjen e fortë: Këta persona duhet të…

Personat më të riskuar për t’u prekur nga COVID-19 dhe që rrezikojnë të sëmuren rëndë,.

LAJM I FUNDIT/ Shkon në 6 numri i të infektuarve me COVID 19 në Shkodër, i riu niset drejt Infektivit urgjent

Shkon ne 6 numri i te infektuarve me COVID 19 ne qarkun Shkoder. Nje 35.

Larg COVID-19/ Nuk mjafton larja e duarve, por ja ç’duhet të bëni menjëherë sapo futeni në shtëpi. Ndërsa kur dilni, mos harroni

Instituti i Shëndetit Publik ka publikuar dy “manuale” se si të veproni në mbrojtje nga.

LAJM I FUNDIT/ Shënohet viktima e tetë në Shqipëri nga koronavirusi, ndërron jetë 66-vjeçari

Ministria e Shëndetësisë/Zyrtare COVID-19/ Ndërron jetë në spitalin infektiv pacienti 66-vjeçar, viktima e 8 në.

“Virusi mund të bëhet ciklik dhe të rikthehet fuqishëm”, eksperti trondit botën, paralajmërohet SHBA-ja

Eksperti kryesor i qeverisë amerikane për sëmundjet infektive paralajmëroi se shpërthimi i tanishëm i koronavirusit.

Keni marrë leje për të lëvizur me makinë në oraret e lejuara? Policia e Shtetit del me njoftimin e ri, ja ç’duhet bërë

Për t’u ardhur në ndihmë të gjithë qytetarëve në lidhje me zgjidhjen e kërkesave të.