Ia futi në gj.oks, ajo bërtiti por…shqiptari tregon detajet në gjyq: Pse gruas time…

“Gruaja ime nuk ka lidhje fare me këtë gjë, ishte e imja dhe e bleva.

Makinat e policisë i rrethuan, shpëtohet 23 vjeçari. Si e liruan pengun që i kërkohej të jepte 250 mijë euro

Dalin pamjet se si u arrit të shpëtohej një 23 vjecar ,aqedonas i marrë p.

Kush është shejtani në kabinetin e Ramës që ai i bindet për çdo gjë? Edi me banorin: Po foli ajo, unë…

Ne kabineetin e tij ai ka nje shejtan qe i bindet per cdo gje. Nga.

“Ka tunele poshtë shtëpisë së Ramës, mbrohet dhe nga l.ufta bërthamore”

“Tërmeti apo Rama? Kush po i mbyll disa media online?”, ka qenë pyetja e shtruar.

LAJM I FUNDIT/ Arrestimet gjatë natës në Tiranë, policia hermetike: Nuk bëjmë me dije detaje se…

Në vijim të planin të posaçëm të masave “Për parandalimin, evidentimin dhe ndëshkimin e informalitetit,.

Dhëndri do hidhte në erë shtëpinë e vjehrrit, zbardhet ngjarja t.ronditëse në Lezhë. Gruaja kishte kërkuar…

Policia e Lezhës zbardh ngjarjen e ndodhur në fshatin Pllanë ku në oborrin e banesës.

Tre tërmete brenda 6 minutave, banorët në panik. Ç’po ndodh në vendin me mijëra shqiptarë? Ja si lëvizi magnituda

Toka në Kretë nuk po gjen qetësi. Nga 2.8 deri në 3.9 i shkallës rihter,.

Pasi u filmua të dridhej, tani gati sa nuk u rrëzua. Ç’po ndodh me Merkelin? Sëmundja e frikshme që e ka kapur

Vizita e saj e parë në ish-kampin gjerman të përqendrimit Aushvic-Birkenau ishte për Kancelaren Merkel.

LAJM I FUNDIT/ Zbardhet ngjarja e rëndë në Tiranë, merret peng 23 vjeçari. I kërkohet të japë…

Zbardhet nje ngjarje e rende e ndodhur ne Tirane.  Forca e Posaçme “Shqiponja” në bashkëpunim.

Basha zbulon arsyen që ka, ja pse nuk i pranon ftesat e Ramës për tu ulur në tryezë

Nga Durresit, Lulzim Basha, duke iu përgjigjur pyetjeve të qytetarëve se përse nuk ka pranuar.