VIDEO/ KUJDES, pamje të forta, ja aksioni aksioni policor për lirimin e një pengu

Një person është marrë peng nga dy persona të cilët i kërkonin një shumë prej.

Spartak Ngjela bën deklaratën bo.mbë, tregon emrat që do vinte nën akuzë për viktimat e tërmetit

I ftuar në studion e “Top Talk” ka qenë avokati Spartak Ngjela dhe u bisedua.

KMSH bën raportin bo.m.bë, letër Këshillit të Evropës: Ja si Rama po kopjon Erdoganin, duhet kujdes pasi…

Kë.rcënimet dhe pre.sionet e vazhdueshme të kryeminsitrit Edi Rama ndaj mediave pas tërmetit kanë shqetësuar.

Situata pas tërmetit/ Basha takon banorët e Durrësit, këtë herë ngre zërin, flet për dallavere në kurriz të shqiptarëve

Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka vizituar sërish Durrësin, ku është ndalur të dëgjojë shqetësimet.

Hajde, një copë bukë do ta hamë…”/ O Zot sa e dhi.mbshme, vëllai i Saimir Gregut me lot në sy flet për tragj.edinë e trefishtë

Tërmeti i 26 Nëntorit shkaktoi një tra.gjedi të madhe në vendin tonë. 51 persona humbën.

Nuk do t’i mbani dot lotët/ Letra prekëse e vogëlushes italiane, e cila dhuroi 5 euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Solidariteti mes shqiptarësh ka qenë i mrekullueshëm këto ditë të pas tërmetit tragjik të 26.

LAJM I FUNDIT/ U detyruan të japin para? Ja sa miliona mblodhi Policia për të prekurit nga tërmeti, zbulohet gjithçka

Një shumë mbi 104 milion lekë është depozituar ne platformën e-Albania per te prekurit nga.

Ironia e fatit, kryeprokurorja e Durrësit po heton tërmetin, por në shtëpinë e saj ka marrë plaçkat dhe…

Një nga godinat e shumta që u dëmtuan nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit.

“Ah pse nuk mbeta dhe unë brenda”, babai i Dienës humbi tri femrat më të shtrenjta të jetës, rrëqeth me fjalët e tij

30 sekonda….vetëm 30 sekonda fatale mjaftuan për të shkatërruar vatrën e ngrohtë familjare të Ajet.

VIDEO/ Nuk mbarojnë gafat nga Durrësi, pas Valbona Sakos zv.ministrja habit me deklaratën e saj

Deklarata që ajo bëri pak ditë pasi Shqipëria ishte goditur nga tërmeti i fortë i.