E fundit/ Tra.gj.ike në Durrës, teksa po punonte bi.e nga skela dhe vd.es

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Golem, ku një punëtor ka humbur jetën. Ai.

U gjet i pajetë mes arave të Dukagjinit, policia kap autorin, zbulimi t.r.onditës. Djali i xhaxhait…

Marash Arraj eshte autori i v.r.asjes se Lazer Arrajt, nje dite me pare ne Dukagjin..

Mori lekët e pensioneve, si e gr.abiti autori postën në Fushë-Bulqizë, dëshmitarët tregojnë t.merrin

Detaje te reja nga ngjarja e ndohur paraditen e kesaj te marte ku u g.

L.u.ftë në një hotel, q.ëllohet me a.r.më, dalin pamjet e rënda

Në fund të muajit mars të vitit 2019, një ngjarje e ndodhur në kryeqytet, jo.

Që.llohet me a.rmë në Fushë-Bulqizë! G.rabitet zyra postare, ja ç’po ndodh

G.rabitet nën k.ë.rcënimin e a.rmës zyra postare në Fushë Bulqizë. Mësohet se persona të m.askuar.

Mbrojtja e prokurorëve të SPAK, zyrtari i SHBA porosi të qarta: E dimë p.resionin, por politika…

Kryetari i KLP, Gent Ibrahimi takoi sot Jorgan K. Andrews, Zv. Ndihmes Sekretar i Shtetit.

Lajm i fundit/ Shmanget ngjarja e rëndë në një karburant, g.r.ushta mbi policinë, detajet e f.r.ikshme

Policia ndërhyn për të parandaluar një k onflikt mes disa personave, dy prej pjesëtarëve kundërshtojnë.

U arrestuan si pjesë e grupit “Bajri”, shpallet i pafajshëm ish-trajneri i Kombëtares, ish boksieri dhe ish portieri

Gjykata e Shkodres ka dhene pafajsine per Armir Grima, ish trajneri i kombetares se femrave,.

U gjet i pajetë në mes të arës në Dukagjin/ Arrestohet i afërmi i Lazër Allajt, shoqërohen babai dhe vëllai, policia dyshon se…

Policia e Shkodrës ka vene ne pranga një person të dyshuar si autorin e ngjarjes.

Zbardhet sh.erri me dyer të mbyllura në Kryesinë e PS, Majko dhe Xhafaj përp.lasen me Ramën. Ja çfarë ndodhi

Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, dhe ishministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, e kanë vënë në.