FOTOT/ Shikoni si duket Veriu i vendit ku bora “ka shtruar”. ARRSH: Në këto segmente…

Dëborë në Veri, por aksesi ne rruge eshte normal dhe nuk raportohen probleme. Sipas ARRSH-se,.

Inxhinieri i njohur Arben Meçe: Nëse epiqendra e tërmetit do ishte në Tiranë, pasojat do ishin…

I ftuar në programin “Historia ime” ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili.

Sh.okon zv ministri i Ramës: Isha dëshmitar në Thumanë, ja kush i v.rau ato vi.k.tima fatkeqe

Zv ministri i Mbrojtjes Petro Koci ka treguar me gisht pergjegjesit per jetet e humbura.

“Kujdes, nuk është kaq e thjeshtë. Kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik me këto shfaqje të shëmtuara mediatike…”

Nga Ylli Manjani Kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik me këto.

Rama merr sot postin e rëndësishëm, shfaqet i relaksuar me kafe dhe me këmbët mbi tavolinë. Transmetimi live i nxjerr gjithçka

Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar sot drejt Bratislavës, në Sllovaki, ku Shqipëria pritet të marrë.

Humbi të fejuarën, djali i kryeministrit me shpirt të trazuar: Zemra e një mashkulli…

Pak orë pasi Shqipërinë e kishte goditur tërmeti i fortë, përmes një postimi në Instastory,.

Bora e parë ra, por çfarë pritet tani? Meteorologët parashikojnë se dhjetori…

Meteorologu Hakil Osmani mbrëmjen e djeshme duke folur për Report Tv tha se gjatë ditës.

Dorëzoi detyrën mes emocionesh të forta, Arta Marku me taksi drejt Shkodrës, tërmeti i dëmtoi shtëpinë në…

Duke kerkuar edhe falje per zerin, mes emocionesh Arta Marku dorezoi sot detyren tek Olsian.

LAJM I FUNDIT/ T.error në një lokal, policia arreston të kërkuarin e rr.ezikshëm, ishte me djalin e tij dhe me vete kishte…

Nje person i kerkuar ra ne pranga ne operacionin e koduar “Rrjeta” dhe me te.

“Do kthehem me çadra me vete nga Stambolli”, Rama porosi të prerë në mbledhjen e qeverisë: Kur të vij….

Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, kordinatori i emergjencave Bledi Çuçi tha se të gjithë.