LAJM I FUNDIT/ RENEA në aksion, ja qyteti ku po kontrollohet, 4 të arrestuar

Forcat RENEA kanë nisur një ooperacion kundër lojërave të fatit në Kurbin. Korespondenti i Panorama.

Oh Zot çfarë tragjedie, e la të shtrirë në tokë, ai v.diq në spital, vajzës nga Burreli i zbulohet sot se…

Arrestohet një 20-vjeçare, e cila akuzohet për 3 vepra penale, “Shkelja e rregullave të qarkullimit.

E ndoqën biznesmenin 51-vjeçar për ta v.rarë, por…zbardhet ngjarja e rëndë, policia arreston 4 persona të rrezikshëm

Zbardhet tentativa për v.rasjen e biznesmenit 51-vjeçar, në rrugën “Muhamet Gjollesha”. Identifikohen, kapen dhe vihen.

Polici, arsim, bashki, biznese… ko.ronavir.usi po bën namin në qark

Një prej qarqeve në të cilin ko.ronavi.rusi po transmetohet fri.kshëm në komunitet është Berati. Ditën.

‘Fjeta dy ditë në makinë’/ Dëshmia tro.nditëse e vra.sësit të biznesmenit në Himarë

Ditën e sotme Gjykata e Vlorës ka dhënë bu.rg pa afat për Kliti Lekën, i.

Gja.k në rrugët e vendit, dy motorë përpl.asen kokë më kokë, ka të vde.kur

Një aks.ident i rëndë me pasojë vd.ekjen është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e.

E tme.rrshme, një 30-vjeçare pret damarët në mes të Bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qendër të Kryeqytetit. Mësohet se.

E rëndë në mes të Tiranës, një motor  përpl.as një grua, e shk.reta niset direkt për…

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur sot në Tiranë. Mësohet se një e.

E rëndë/ Zhduket pa gju.rmë babai i Obamas, historia

Një rast i zhdukjes së një personi është regjistruar së fundmi në qytetin e Delvinës..

Misteri që e mbulon zhdukjen e 19-vjeçares shqiptare, 3 dëshmitë bo.mb.ë

E rëndë është situata për një familje shqiptare e cila jeton dhe punon në Greqi..