E kishte vajzën 21 vjeç, nëna jep lajmin tragjik në Facebook: Njerëz mendohuni mirë, ky virus…

Një vajzë vetëm 21-vjeçare pa sëmundje të tjera më parë, e prekur nga koronavirusi, ka.

Doli rrugëve duke u bërtitur qytetarëve, Rama pas disa orësh nxjerr informacionin e papritur

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga inspektimi qe ka bere sot ne disa.

Lajm i mirë për Shqipërinë, vjen informacioni i fundit për të prekurit nga ko.ronav.irusi

Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për.

Ah sa trishtim, humb jetën shqiptari i parë me COVID në Nju Jork, vjen dhe një tjetër lajm i keq

Situata ne Nju Jork eshte shqetesuese, pasi eshte ndër shtetet më të prekura nga koronavirusi.

Lajmi i mrekullueshëm, sapo na e tha zv ministrja. Mes gjithë të prekurve me COVID-19 janë 17 persona që…

Zv ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli tha sot se lajmi i mirë pervec shifrave te.

Tre persona në gjendje të rëndë në spital, mbahen me tuba, zv ministrja jep detajet

Rritet numri i te shtruarve ne pavionet e Infektivit. Mira Rakacolli, zv/Ministre e Shëndetësisë tha.

Urgjente/ Ministria jep shifrën e frikshme të të infektuarve, ja sa shkoi numri dhe nga janë të prekurit

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 23 raste të reja me COVID-19 duke e cuar ne.

URGJENTE/ Shkon në 146 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Harta e përhapjes

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 23 raste të reja me COVID-19 dhe janë.

Lajmi i bujshëm për shpërthimin e ko.ronav.irusit paska qenë fals? ISHP nxjerr faktin e ri: Ja si përhapet

Koronavirusi mund të transmetohet në të gjitha zonat klimaterike. Kështu shkruan sot Instituti i Shëndetit.

Një polic i prekur nga ko.ronav.irusi, niset me urgjencë drejt Tiranës, ja detajet e para

Një efektiv policie gjithashtu rezulton i prekur nga koronavirusi në qytetin e Durrësit. Mësohet se.