“E nisëm me probleme”, kryeprokurori i ri bën paralajmërimin e fortë sapo merr detyrën: Tani nis…

Kryeprokurori i ri i Pergjithshem Olsian Cela u prezantua sot ne Prokurorine e Pergjithshme dhe.

Arta Marku plot emocione dorëzon detyrën, ja fjalët e saj të fundit nga Prokuroria. Detaji i veçantë që e lidh me Olsian Çelën

Në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme u bë sot dorëzimi i detyrës tek kryeprokurori ri.

LAJM I FUNDIT/ Sekuestro pasurive me vlerë 500 mijë euro, kush është i dënuari që hetohej prej vitit 2014. Ja emri

Jane vendosur ne sekuestro preventive pasuri me vlerë rreth 500 000 euro, që dyshohen se.

Para me detyrim për të dëmtuarit e tërmetit? Rama bën paralajmërimin e fortë: Lekë për shpërblim, darka e valle…

Duke theksuar se do te behen nje ndryshim ne vendimin e KM per fondoin e.

Zbulohet emri, ja kush është deputeti i opozitës që merr dëmshpërblim për tërmetin

Në listën e rreth 500 personave për të cilët u miratua dëmshpërblim për pasojat e.

Mbërritën të parët në Thumanë/ Grekët: U sho.kuam me atë që pamë aty, kurrë nuk kishim hasur…

Disa prej anëtarëve të ekipit të kërkim-shpëtimit nga Greqia që erdhën të parët në vendin.

Shp.ërthen Ngjela, i ‘vër.su.let’ inxhinierit Meçe: Nxirre jashtë këtë ma.skara…!

Gjatë debatit në emisionin “360 gradë” për situatën e tërmetit, avokati Spartak Ngjela ka kërkuar.

Çfarë do të ndodhte nëse epiqendra e tërmetit do të ishte në Tiranë? Ja si përgjigjet inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe,.

VIDEO/ Cfarë po ndodh?! ‘Shefi po bëj ndonjë gjë për…’ Dako i afrohet, Rama merr vendimin ekstrem

Teksa ndodhej sot në mbrëmje në Durrës, Kryeministri Rama, shoqërohej me Bledi Çuçi. Ndërkohë që.

Vra.sje në tentativë policit/ Hyri me pranga, doli me duar në xhepa! Prokuroria bën lëvizjen e fortë për Florenc Çapjan

Apelohet vendimi i pushimit të dosjes penale kundër Florenc Çapja, i akuzuar nga prokuroria për.