Publikohet dëshmia e polices që udhëtoi me Habilajt: Kishte një marrëdhënie speciale me …

Ne seancen e sotme ne gjykate, ku u lexua pretenca e prokurorise per ish-ministri i.

Zbardhen debatet në seancë, ja ç’po ndodh në gjyqin për Saimir Tahirin

Gj.yqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri po vijon. Por mediat kanë zbardhur detaje nga.

Tahiri mori lajmin e rëndë, por ja ç’po ndodh tani në gjyq. Ish-ministri del jashtë për…

Ne Gj.ykaten e K r imeve te R e nda qe prej mengjesit te se.

Me dylbi të mos afrohej njeri, zonat e ‘blinduara’ të bandës së shqiptarit që fitonte 20 mijë euro në muaj dhe shpërndante…

Arrestohet një shqiptar që bënte pjesë në një b andë t rafikantësh, shpërndarës edhe për.

Flet për herë të parë pas akuzave të PD, Mark Babani: E vërteta e problemeve me emrin, jam i gatshëm të shkoj…

Reagon për herë të parë pas akuzave të PD kryetari i Bashkisë së Vaut të.

Zbulohet EMRI i socialistit tjetër/ “Është i ndaluar/dënuar/dëbuar në Itali dhe Maqedoni. Ka fshehur edhe 3 identete të tjera”

Partia Demokratike i kërkoi Prokurorisë sot verifikimin e Mark Babanit të Bashkisë së Vaut të.

Jeni në timon dhe bëni këto veprime? Do e pësoni shumë shpejt, ja kush ju ndjek nga pas

Mijëra gj.oba dhe dhjetra të a.rrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës, përgjatë javës. U vune.

Policia u shkon në shtëpi, këtyre burrave u bie pika kur i gjejnë të fshehura….

Dy persona rane ne prangat e Policise se Fierit dhe dy te tjere jane shpallur.

Saimir Tahiri merr vesh sot lajmin e rëndë

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri eshte paraqitur sot, mengjesin e te henes, në ambientet e.

Lajm i fundit/ Ja kush do e “shkarkojë” Metën. Sot në orën 8…

Ka nisur mengjesin e sotem puna per te vendosur ne fund a do shkarkohet apo.