Lajm i fundit/ Ngjarje e pazakontë, policia shkon urgjent në qytet, zbulohet detaji i frikshëm

Nje ngjarje e pazakonte eshte shenuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës. Tre makina.

Rikthehet acari, merrni masa, ja ditët më të ftohta që po vijnë

Për ditët e Hënë dhe të Martë moti do të vijoj të jetë i kthjellët.

Vetëm pak minuta para Presidentit Meta, Policia e Shtetit njofton konferencën urgjente. Ja çfarë pritet

Presidenti Meta njoftoi se do dale ne oren 11:30 sot ne nje konference per mediat.

Ahmetaj në Bruksel: Jam i shqetësuar, ja sa para pritet të mblidhen për tërmetin, por…

Qeveria shqiptare shkon me pritshmëri modeste në Bruksel. Kryeministri i Shqipërisë, i cili ishte pjesëmarrës.

LAJM I FUNDIT/ Ilir Meta në konferencë të jashtëzakonshme, ç’po ndodh?

Presidenti Ilir Meta do dale sot ne konference te jashtezakonshme. Presidenca ka njoftuar mediat permes.

Aksidentohet furgoni i Drejtorisë së Burgjeve me të bu.r.gosur brenda, ka të p.lagosur, ja ç’po ndodh

Aksidentohet në aksin Tepelenë-Mallakastër furgoni i Drejtorise se B.u.rgjeve ne Tirane. Furgoni eshte perp.lasur me.

“E dimë çfarë po luhet, nuk mund të nënvlerësojmë ndikimin…”, ministri italian deklaratë b.ombë për integrimin e Shqipërisë

Ministri italian Luigi di Maio i mbledhur me ministrat e jashtëm të BE, në fjalën.

Nuk po kuptohej nga vinte, ishte një person që t.merronte qytetin, Policia bën zbulimin sh.okues në Tiranë

Komisariati i Policisë Nr 1 ne Tirane nisur nga shqetësimet e qytetarëve në lidhje me.

Banorët dalin në rrugë, të trembur e në panik që në mëngjes, ja ç’po ndodh tek Unaza e Re

Nga zona e Unazes se Re ne Tirane banorët e Astirit janë mbledhur në rrugën.

FOTO/ “Gja.kun tim do ta fal ty”/ Historia e tme.rrshme e dh.unimit për 18 vite e një gruaje

Një histori shumë e dhi.mbshme është publikuar për Shën Valentin. Është publikuar historia Rechel Ëillimams.