VIDEO/ “Ik tani o le.gen!”, tjetër incident i rëndë me Kujtim Gjuzin

Në protestën e zhvilluar pak më parë para Kryeministrisë kundër maskës ndodhi edhe një in.cident..

Sho.kuese/ ‘Shoqja i kishte zgjidhur duart e këmbët atë natë’, detaje nga përdh.unimi i 13- vjeçares

Përdhu.nimi i 13- vjeçares në Vërdovë të Pogradecit tr.onditi gjithë opinionin publik në muajin shtator..

Përfundon në spital për operacion ish deputeti i njohur i Kuvendit, ja gjendja e tij

Ish deputeti i Kuvendit i eshte nenshtruar nje operacioni, per te cilin nuk ka detaje..

Me thikë me vete, ishte bërë t.merri i qytetarëve. Ja kush është djali që të dilte përpara në rrugë dhe…

Bie ne pranga nje djale i ri nga Maroku i cili kishte nisur aktivitetin k.riminal.

“Ky muaj do jetë shumë kritik në Shqipëri”/ Paralajmëron mjeku i njohur, thotë se maska…

Rektori i Universitetit të Tiranës Prof. Dr. Arben Gjata u shpreh se tani ftohen temperaturat.

Operacion policor në qytet, efektivët shkojnë në shtëpinë e 29 vjeçarit dhe zbulojnë…Kishte informacione për atë që ndodhte

Bie ne prangat e policise një 29-vjeçar që iu gjet lëndë narkotike, gjatë një operacioni.

K.oronav.irusi i merr jetën historianit që shkroi librin tronditës për… Mesazhi prekës i mikut të tij

Virusi i rrezikshem i ka marrë jetën edhe gazetarit e historianit shqiptar, Nuri Dragoi. Lajmin.

E përzuri Rama nga zyra? Lleshaj: Uroj që historitë e Rrëshenit mos të bëhen publike siç i di unë se…

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka replikuar me deputetin  e opozitës Lefter Maliqi, pasi ky.

E tme.rrshme/ Shqiptari dj.eg me acid 11 oficerë anglez

Një shqiptar ka bërë një akt shumë të rëndë gjatë një aksioni veri të Londrës.

O Zot jetojnë 800 mijë shqiptarë, situatë e tme.rrshme në vendin fqinj, gjunjëzon ko.ronavi.rusi

Situata është e tme.rrshme në Greqi. Në 24 orët e fundit në vendin fqinj janë.