Basha i vuri kushte Ramës, ish ministri paralajmëron dorëheqje: Gati të largohem nëse…

Damian Gjijnuri teksa foli sot për mediat, i dha pergjigje dhe shprese PD qe te.

Ç’po ndodh në gjyqin e Tahirit, ky është polici që ‘ia futi’ ish ministrit, në sallë ndodhen dy femra që…

Ne gjyqin per Tahirin dhe ish policin e Vlores, tani eshte duke u dëgjuar mbrojtja.

Burri shkoi në dyqan të blinte ushqime, përballja me 21-vjeçarin e nxori nga vetja, i turret dhe i fut…

G.o.det me sende të forta një 21-vjeçare, vihet në p.ranga nga Policia 44- vjeçari në.

Kërkohej prej shumë kohësh, po vjen sot në Shqipëri, detajet e para nga kapja e personit shumë të kërkuar

Sot nga Interpol Tirana është duke u kryer ekstradimi nga Gjermania në Shqipëri i Arbër.

Nga fëmijët te gratë, zbulohet skandali me ish deputetët e Sali Berishës. Ka ndodhur e paimagjinueshmja

Sipas ligjeve shqiptare, e drejta për pasaportë diplomatike u njihet edhe familjarëve të deputetëve. Këtu.

Me duart plot, ecte me shpejtësi, ja si dukej Tahiri pak para vendimit të rëndë

Sot, e enjte, zhvillohet gj yqi i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, duke përcaktuar kështu.

Lajm i fundit/ Një ditë pas ftesës për dialog me Bashën, Rama bën lëvizjen e papritur

Disa orë pas ftesës publike që i dergoi opozites jashte parlamentare për dialog, kryeministri Edi.

Urgjente, zbulohen të dhëna nga dokumenti me rëndësi, çfarë rr.ezikon Shqipëria

Korrespondentja e “DW” në Berlin, Anila Shuka, raportoi për Top Channel ekskluzivisht se mes deputetëve.

FOTOT shko.kuese/ Grekët e gjejnë shqiptarin të bërë shkrumb e hi në makinë, ja detajet tron.ditëse

Një ngjarje vërtet tronditëse i ka ndodhur një shqiptari 56-vjeccar, i cili prej kohësh jetojnë.

LAJMI I FUNDIT/ Ngjarja e rëndë, vd.es një vajzë e re, ja detajet sho.kuese

Një vajzë e mësohet se ka ndërruar jetë ditën e sotme në qytetin e Librazhd.