Xhevati shpëtoi për qime, kur kaluan dy vjet policia zbulon ngjarjen e rëndë, zbardhet emri i të arrestuarit në Shkodër

Artur Lushi eshte personi i ndaluar sot nga policia ne Shkodër. Ai kerkohej per dy.

Presidentja e KE me l.ot në sy jep lajmin e madh për Shqipërinë, ja çfarë ka vendosur Bashkimi Evropian

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka lajmëruar se ndihma e Komisionit Evropian.

Lajm i fundit/ Rama firmos marrëveshjen e parë në Bruksel për dëmet nga tërmeti, ja shuma që u dhurua nga presidentja femër

Shqiperia siguron donacionin e pare ne Bruksel nga Komisioni Evropian per demet nga termeti. Momentet.

E kishin ulur fëmijën në sediljen e parë, familja shqiptare bën aksident dhe u v.d.es djali. Oh Zot ça t.merri

Një humbje e tmerrshme per nje familje shqiptare ne Itali. Humb jeten ne nje aksident.

T.ronditet qyteti, dy vëllezër ja fusin vrapit pasi qëllojnë me…një person përfundon në Polici, ja detajet e para

Te shtena me a.rmë ne mes te Korces. Per momentin eshte shoqeruar ne komisariat nje.

Futi në xhep 20 milionë lekë nga uji e dritat, arrestohet punonjësja e postës. Ja qytetarët që e kanë pësuar

Arrestohet nga policia punonjesja e cila nga periudha janar 2019 deri në shtator 2019, duke.

Mesazh i drejtpërdrejtë për Ramën, Meta bëri sot paralajmërimin bombë: Nuk ka nevojë për tanke e gaz, por do keni…

Paketa ligjore e quajtur Anti KÇK e miratuar nga qeveria me akt normativ, për kreun.

Publikohen pamjet e rënda, ja kur hajduti futet në argjendari, kur la p.istoletën mbi banak pronarja ia futi…

Publikohen pamejt e kamerave të sigurisë së Argjendarisë së shtetases A.B që ndodhej brenda në.

Ilir Meta jep dorëheqjen në konferencën e jashtëzakonshme? Ja çfarë ndodhi para pak

Presidenti Ilir Meta ka dhënë një përgjigje të prerë për gazetarët ne konferencen e jashtezakonshme.

Urgjente/ Meta në konferencë të jashtëzakonshme bën thirrjen e fortë: T’i ndalohet veprimtaria k.riminale dhe t’i përgjigjet SPAK-ut. Kush e urdhëroi? Në bashkëpunim me Kuvendin…

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka dalë në konferencë të jashtëzakonshme duke publikuar prova të.