Zbardhet dëshmia e dy vajzave që ishin me Vilsonin. Personi që e nxori nga lokali shkoi te tavolina dhe…

Menjëherë pas ngjarjes në zonën e Astirit një natë më parë, janë shoqëruar për t’u.

LAJM I FUNDIT/ Rikthehen tërmetet, ja ku ra i fundit

Dridhje të tokës janë regjistruar pak minuta më parë në Kosovë. Sipas faqes për LastQuake.

Policia futet në një lokal dhe bën zbulimin sh.o.ku.es, pronari dhe kamarieri fshihnin aty…

Efektivet jane gjendur perballe nje situate qe nuk e prisnin ne nje bar kafe. Pronari.

“I kanë bërë pr.esion që mos të bëhet shumë mediatike ngjarja”, situatë e f.r.ikshme, kaq ditë pas ngjarjes së rëndë dyshohet se…

Jan Prenga u mor p.e.ng mesditën e së premtes në Kamzë nga 2 persona të.

Oh Zot mba dorën, tjetër k.r.im g.o/det Tiranën. Burri shkon në spital në gjendje k/ritike, u q.ëllua me…

Një tjetër ngjarje ka ndodhur mbrëmjën e djeshme në Tiranë, pak para v.r.a.s.jes që t.r.onditi.

E.k.zekutimi që t.r.onditi Tiranën, policia zbulon autorin, i shkon në banesë, por…Ndodh veprimi i papritur

Policia ka një emër tashmë për autorin e dyshuar të e.k.zekutimit të 28-vjeçarit Vilson Tafçiu.

E nxorën nga lokali ku ishte ulur me dy vajza dhe e v.r.anë, Vilsoni kishte ardhur të v.a.rr.oste në Tiranë…

Vilson Tafçiu eshte 28 vjeçari i cili humbi jeten nje dite me pare ne ngjarjen.

E çoi për kafe në plazh dhe pastaj ia hoqi…djali nga Durrësi habit: E njoha në Instagram, por nga afër s’më pëlqeu se më dukej…

Adoleshenti nga Durresit i ka mohuar akuzat e ngritura nga 16-vjeçarja e cila thote se.

“Nuk isha gati për atë hap, sapo ishim njohur, por ai vazhdoi…”, çfarë tha në Polici vajza që a.kuzoi 18-vjeçarin

Zbardhen te tjera detaje nga denoncimi i një adoleshenteje 16-vjeçare e cila ka thene se.

“U vesh si grua”/ Vr.asj.e si nëpër filma në Tiranë, mësohet e shkuara e vi.ktimës

Vilson Tafçiu 28-vjeç ka mbetur i v.ra.rë me a.rm.ë zja.rri mbrëmjen e sotme në një.