Dolën të festonin, binte shi, ai ishte pa patentë, nga testi doli…ah sa rrëqethëse. Dy vajza ikën në lule të rinisë…

Edhe pse binte gjithë ai shi, nuk i ndali te dilnin dhe te festonin e.

Sh.okuse/ Policia nis hetimet ndaj 15-vjeçares shtatzënë

Një 15-vjeçare e cila është në muajin e nëntë të shtatzënisë është intervistuar nga Policia.

Shifra e çmendur/ Ja do të fitojë Ardit Gjebrea në inagurimin e stadiumit të ri

Sot u zhvillua ndeshja testuese dhe e para në stadiumin e ri kombëtar. Vajzat e.

Aksident i rëndë/ Përplasen tre makina, detajet e para

Lajm i fundit. Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Tre  automjete janë përplasur.

Italianët tregojnë si u shpëtua Alvini por ‘harrojnë’ Ramën dhe Lleshajn

Mbrëmjen e sotme, “Le Iene”, emisioni investigativ në Italia Uno, që ka bërë gjithçka për.

Ja pse po mbetemi pa mjekë/ Rrëfehet kirurgia, tregon super rrogën që merr

Kjo është Marsela, mjeke kirurge, jo në Shqipëri, por në Gjermani. Në 2010 përfundoi studimet.

Pasi e su.lmoi ashpër Voltana Ademin, trajneri i boksit Zef Gjoni e sfidon hapur, takon Lulzim Bashën

Pasi e sulmoi Voltana Ademin dhe e akuzoi se nuk po mbeshtet sportin e boksit,.

Pyetja e madhe e medias amerikane: Pse nuk është në burg Edi Rama?

Gazetarja e gjigandit amerikan, Fox News, Sara Carter i rikthehet edhe një herë çështjes së.

“Shihemi në Gjyq/ VIDEO, i vdiq gru.aja shtatzënë, djali i kërkon llogari babait: Më shkatërrove jetën …

Aksidenti i rëndë që ka ndodhur në 21 Gusht të vitit të kaluar në aksin.

Pse Franca nuk do hapjen e negociatave të Shqipërisë? Flet ambasadorja Vasac

Ambasadorja franceze në Shqipëri Christine Vasac gjatë vizitës në ekspozitën e fotografi Roland Tasho, në.