Ah çfarë pamje, dëshmitari i sh.okuar: Dy makinat luksoze përpl.asën 4 të tjerat e parkuara, familja e këtij djali merr lajmin b.ombë

Një djalë i ri vetëm 25 vjeç po lufton për jetën pasi dy makina sportive.

Mbytet i riu në Velipojë, nuk ka ambulancë për ta transportuar

Një i ri mësohet se ka humbur jetën në orët e pasdites së sotme në.

U a.rrestua pasi rr.ahu fotografin në pub, këngëtari i njohur merr lajmin e papritur

Kengetari i njohur Chris Brown merr lajmin e mire. Organi i a kuzes ka rr.

Lajm i fundit/ Barrikada dhe postoblloqe, policia rrethon Shkodrën

Pas njoftimit se Partia Demokratike e Shkodrës do të zhvillojë një protestë mesditën e së.

Pa.nik në autostradën Tiranë-Elbasan/ Shp.ërthen në fl.akë autobusi me 30 pasagjerë

Një autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja regjistruar rreth orës 23:00, ku.

Rama përdori aktoren e mirënjohur për propaganden e tij, Marjana Kondi e fëlliq keqas

Aktorja e mirënjohur, Marjana Kondi, ka përgënjeshtruar kryeministrin Edi Rama lidhur me çështjen e Teatrit.

Tr.onditet Gjermania! Shqiptari v.ret me th.ikë ish-bashkëshorten dhe të dashurin e saj 10 vite më të ri

Pasditen e djeshme, në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka.

Aksidentohet dhe sh.përthen c.isterna e karburantit, dhjetra të pajetë

Nje ngjarje e f.rikshme raportohet nga mediat e huaja. Sipas policise në Tanzani, të paktën.

Basha del u.rgjentisht në selinë blu, ka diçka t.ronditëse për të thënë

Në shtator do bëj të ditur me detaje planin kombëtar. Reportazhi në median italiane “Rai.

Plas në Partinë Socialiste, deputetët konfliktohen me ministrat

Partia Socialiste është përfshirë në një konflikt të brendshëm që sa vjen dhe thellohet. Lufta.