T.ronditet vendi, q.ëllohet me a.rmë z.jarri efektivi i Policisë, ja gjendja e tij

Qellohet me a.rmë punonjësi i policisë në Komisariatin e Tropojës nga fqinji i tij. Sipas.

Të gjitha kr.imet / Pl.as pr.angat në Tiranë, o Zot sa të rinj, ja ç’po ndodh në kryeqytet

Vijojnë arrestimet e policisë së shtetit të elementëve kr.im.inalë në Tiranë. Mësohet se 7 persona.

VIDEO/ Hapen plazhet publike në Vlorë, por e ne.veritshme ajo që ndodh

Vijojnë ska.ndalet në këtë vend që pretendon të bëhet një destinacion turistik i rëndësishëm. Në.

E bu.jshme/ Minutat e fundit për një reformë zgjedhore, pritej mbledhja por vendoset që…

Kur kanë mbetur edhe pak orë nga përfundimi i afatit për arritjen e një reformë.

Spanja nxjerr shifrat dramatike, ja sa njerëz humbi vendi në 24 orët e fundit

Ministria Spanjolle e Shëndetësisë konfirmoi se 738 persona kanë humbur jetën në 24 orët e.

Rritet numri/ Zbulohen dhe 4 raste të reja me ko.ronav.irus në Tiranë

Është shtuar numri i të infektuarve me ko.ronav.irus. Janë regjistruar edhe 4 raste të reja.

Konfirmohet vi.ktima e parë shqiptare nga ko.ronavi.rusi

Konsullja Shqiptare në Milano të Italisë Anila Pojani në një lidhje të drejtpërdrejtë me Skype.

Tro.nditet Shkodra! Tritol shtëpisë të ish-basketbollistit të Vllaznisë

Një sasi e konsiderueshme tritoli shp.ërtheu në një banesë të braktisur në lagjen “Qafë Hardhi”.

Del emri/ Ja kush është gruaja që mbeti e pl.agosur në mes të Shkodrës

Shkoder/ Informacion Paraprak Me datë 05.02.2020, rreth ores 22:40, ne lagjen “Vasil Shanto”, Shkoder, në.

Shkatë.rrohet gru.pi/ Mashtron.in me kredi fiktive, arrest.ohen 6 persona

6 persona janë arrest.uar nga polic.ia pasi përfiton.in duke mashtr.uar me kre.di fik.tive. Të gjashtë.