Lë.kundje të f.orta të.rmeti në mes të natës, ja sa ballë ishte

Një tjetër lë.kundje e fuq.ishme është ndjerë në Tiranë. T.ermeti ka rënë në mesnate, pak.

Denoncimi/ Kanë plasur hajdutët, durrsaku rrëfen tmerrin: Po na vjedhin

Një banor që jeton në kompleksin 15 katësh në Durrës tregon se përveç shembjes së.

Mbeti nën rrënoja, ky është komisari i policisë që humbi jetën nga tërmeti

Shqipëria është goditur sot nga një valë tërmetesh të fuqishëm, e për pasojë kanë humbur.

Tjetër tërmet, ja sa ballë ishte

Nuk kanë të mbaruar pasgoditjet e tërmetit. Të tjera lëkundje prej 4.9 balle eshte regjistruar.

Digjen në mes të Shkodrës 2 makina, i përkasin një gjykatësi dhe një të afërmi të prokurores

Dy mjete kanë marrë flakë dhe janë djegur plotësisht në mes të Shkodrës, në afërsi.

Digjen dy makina në Shkodër

Dy mjete kane marre flake dhe jane djegur plotesisht ne Shkoder. Fotoja e shkrepur pak.

Lajm i fundit/ Aksident në Shkodër

Nje automjet ka perplasur nje kembesor ne Shkoder – Kryebushat. Nuk raportohet qe i aksidentuari.

Kishin hyrë ile ga lisht/ Ka.pen 7 sirianë në Dibër, donin të shkonin….

7 sirianë janë ka.pu.r nga policia e Dibrës ditën e sotme. Raportohet se ata kishin.

Aku.za për fa.lsifik.im ndaj Bashës, reagon PD, i hakë.rreh.et keq Ramës

Ka ardhur reagimi i Partisë Demokratike në lidhje me akuzat për fals.i.fiki.m dokumentesh nga Lulzim.

Shefja e KE-së i përgjigjet ‘dhëmbë për dhëmbë’ Macronit, ja çfarë thotë për Shqipërinë

Shefja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka reaguar në lidhje me dështimin e.