Foto/ E frik.shme në Milot! Tre auto.mjete përfshihen në aksi.dent, plagosen 2 persona

Një aksident i tref.fishtë ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të autostradës së.

“Punonte për një copë bukë që të mbante familjen e tij”, gruaja që pa gjithçka tregon për momentet e rënda

Kjo grua ka pare momentet kur 35-vjeçari nga Korca teksa ishte duke punuar në një.

ARRSH: Ja akset rrugore në Shqipëri ku kalohet me vështirësi

Situata e rënduar e motit, me rreshje të dendura shiu, erë të fortë dhe shtrëngatë.

Del nga shtrati lumi, përmbyten dhjetëra banesa

Moti i keq dhe reshjet e dendura të shiut që kanë qenë prezente ditën e.

Hak.erat ‘Anonymous Albania’ sul.mo.jnë faqet zyrtare të AMA-s dhe AKEP, japin mesazhin e fo.rtë

Në një kohë kur sot pritet që Kuvendi të miratojë paketën ‘anti-shpifje’ hake.rat e njohur.

E tm.errsh.me/ Aksid.ent i fortë i sapo ndodhur, ka të pla.gosur, në gjendje të rë.ndë drejt spitalit

Një aksident është regjistruar në Vrake të Malësisë së Madhe, ku dy automjete janë përplasur.

Lë.kundje të f.orta të.rmeti në mes të natës, ja sa ballë ishte

Një tjetër lë.kundje e fuq.ishme është ndjerë në Tiranë. T.ermeti ka rënë në mesnate, pak.

Denoncimi/ Kanë plasur hajdutët, durrsaku rrëfen tmerrin: Po na vjedhin

Një banor që jeton në kompleksin 15 katësh në Durrës tregon se përveç shembjes së.

Mbeti nën rrënoja, ky është komisari i policisë që humbi jetën nga tërmeti

Shqipëria është goditur sot nga një valë tërmetesh të fuqishëm, e për pasojë kanë humbur.

Tjetër tërmet, ja sa ballë ishte

Nuk kanë të mbaruar pasgoditjet e tërmetit. Të tjera lëkundje prej 4.9 balle eshte regjistruar.