VIDEO/ Intervista me dëshminë tro.nditëse/ “Edi Rama dy herë i arr.estuar në Paris”

Edi Rama është ar,restuar dy herë në Paris. Deklarata e fortë është bërë nga koleksionisti.

Ho.rror, thanë se ishte aks.ident, por vi.ktimën e hodhën nga makina në lëvizje, çfarë po ndodh tek Ura e Dajlanit

Të tjera detaje kanë dalë nga ngjarja rëndë e ndodhur pak më parë tek Ura.

Kur do takohet me Ramën? Albin Kurti jep detajet: Ka shumë gjëra që…

Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti me anë të një prononcimi për media bën.

Parfumi hel.moi 9 nxënës brenda klasës në Bulqizë, ISHSH: Një vajzë ndodhet…

Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka reaguar në lidhje me hel.mi.min e 9 nxënësve brenda klasës në.

E fundit/ Tra.gj.ike në Durrës, teksa po punonte bi.e nga skela dhe vd.es

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Golem, ku një punëtor ka humbur jetën. Ai.

Negociatat/ Rama nuk dorëzohet, i ‘mbyll gojën’ Bashës me kryeministrin italian

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar kundrejt deklaratës së Bashës, se dështimi i negociatave.

Ak.sident masiv në tunel, 11 makina pë.rplasen me njëra tjetrën, 9 të pl.agosur, mes tyre fëmijë

Një ak.sidenti rëndë ka ndodhur sot, ku janë përfshirë 11 automjete. Ngjarja ka ndodhur në.

Negociatat/ Dorëzohet Gjermania, vjen lajmi i keq për Shqipërinë

Gjermania dorëzohet. Qeveria federale nuk pret që të martën të merret një vendim për nisjen.

Borchardt u tregoi gishtin e mesit shqiptarëve, iniciativa eks.treme që do dërgohet direkt te eprorët e ambasadorit

Ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt, u kap dje duke i treguar gishtin e mesit një.

“Benzi” shpërthen në flakë në mes te Tiranës, ja dyshimet e para

Një makinë tip “Benz” ka shpërthyer në flakë pranë sheshit “Shqiponja” në Tiranë. Raportohet se.