Kishin hyrë ile ga lisht/ Ka.pen 7 sirianë në Dibër, donin të shkonin….

7 sirianë janë ka.pu.r nga policia e Dibrës ditën e sotme. Raportohet se ata kishin.

Aku.za për fa.lsifik.im ndaj Bashës, reagon PD, i hakë.rreh.et keq Ramës

Ka ardhur reagimi i Partisë Demokratike në lidhje me akuzat për fals.i.fiki.m dokumentesh nga Lulzim.

Shefja e KE-së i përgjigjet ‘dhëmbë për dhëmbë’ Macronit, ja çfarë thotë për Shqipërinë

Shefja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka reaguar në lidhje me dështimin e.

Tro.ndit.ëse/ Gjendet një trup i dek.omp.ozu.ar në mes të Tiranës, detajet shok.uese

Një trup i paj.e.të është gjetur në mesditën e sotme në kryeqytet, ekzaktësisht në rrugën.

At.enta.ti ndaj Ndojës/ Tra.dht.ohen nga gjurmët e gishtave mbi syze, pas Redjan Rrajës, një tjetër në kërkim

Kanë qenë gjurmët e gishtërinjve në syze që tra.dht.uan Redjan Rrajën dhe një person tjetër.

Den.on.cimi/ Mësuesit një muaj pa paga, vjen mesazhi i fo.rtë ndaj qeverisë

Mësuesit pa paga ndonëse kanë kaluar 6 ditë nga muaji nëntor. Den.on.cimi vjen nga kreu.

ShBA i ‘mbyll gojën’ Ramës dhe Gjiknurin, vendos agjentë të FBI në Shqipëri kundër mash.trim.it

Amerikanët nuk e kanë “gëlltitur” ende mashtrimin me dokumentet dhe falsifikimin e firmës së sekretarit.

Oh Zot sa e rëndë, në makinën e prokurorit kishte thasë plot me dosje. Tani vjen më e keqja, situata po rëndohet

Teksa prokurori Arjan Ndoja ndodhet nën kujdesin e mjekëve në repartin e Ortopedisë, Durrës, në.

Ate.nta.ti ndaj prokurorit Ndoj/ Nga ar.m.ët deri te shenjat e gishtave, zbulohen detaje të fri.k.shm.e

3 ditë  pas ate.nta.tit të prokurorit Arjan Ndoja në Durrës, Policia kri.m.inale dhe Prokuroria për.

Detaje/ Të shtë.na me ar.më në Durrës, atentat prokurorit, plag.oset

Ate.ntat prokurorit Arjan Ndoja. Report Tv mëson se prokurori ka qenë në makinën e tij.