Tr.onditet Gjermania! Shqiptari v.ret me th.ikë ish-bashkëshorten dhe të dashurin e saj 10 vite më të ri

Pasditen e djeshme, në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka.

Aksidentohet dhe sh.përthen c.isterna e karburantit, dhjetra të pajetë

Nje ngjarje e f.rikshme raportohet nga mediat e huaja. Sipas policise në Tanzani, të paktën.

Basha del u.rgjentisht në selinë blu, ka diçka t.ronditëse për të thënë

Në shtator do bëj të ditur me detaje planin kombëtar. Reportazhi në median italiane “Rai.

Plas në Partinë Socialiste, deputetët konfliktohen me ministrat

Partia Socialiste është përfshirë në një konflikt të brendshëm që sa vjen dhe thellohet. Lufta.

E rëndë/ Deputeti shqiptar pl.agos me ar.më djalin e tij dhe një person tjetër

Një deputet i partisë Bashkimi Demokratik për Integrim, BDI, nga Tetova thuhet se ka pla.gosur.

Franca kërkon arrestimin e ish-zyrtarit të lartë shqiptar, e quan një nga burrat më të frikshëm të Shqipërisë

Fama” e Adriatik Llallës ka shkuar përtej Shqipërisë, SHBA dhe Gjermanisë, duke përfshirë dhe Francën,.

Aksident i frikshëm në aksin Shkodër-Lezhë

Me datë 22.07.2019, ora 13.35, në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, fshati Beltojë, Shkodër, mjeti motor tip.

Edi Rama merr në dorë floririn e Shqipërisë, ja vendimi që kaloi në fshehtësi

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka denoncuar sot një skandal të madh, vendim të marrë.

Shkarkimi i Ilir Metës një hap larg, 24 orë pas botimit në fletoren zyrtare, PS bën lëvizjen taktike

Vendimi për ngritjen e komisionit hetimor për vijim e procedurës për shkarkimin e Presidentit Meta.

Emërohet drejtori i ri i Hetimit Tatimor Shkodër (emri)

Agim Shimaj emerohet ne krye te Hetimit Tatimor Shkoder. Shimaj merr kete post pas 5.