Borchardt u tregoi gishtin e mesit shqiptarëve, iniciativa eks.treme që do dërgohet direkt te eprorët e ambasadorit

Ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt, u kap dje duke i treguar gishtin e mesit një.

“Benzi” shpërthen në flakë në mes te Tiranës, ja dyshimet e para

Një makinë tip “Benz” ka shpërthyer në flakë pranë sheshit “Shqiponja” në Tiranë. Raportohet se.

Breshëri ar.mësh në lokal, 4 të vd.ekur dhe 9 të pl.agosur

Një person ka përhapur zja.rr në një lokal në Kansas, të SHBA-ve. Si pasojë 4.

Aligatori i korrupsionit zyrtar në Shqipëri, shkarkohet drejtori nga SHkodra (emri)

Është shkarkuar në mënyrë të papritur Agron Hetoja, drejtor i Përgjithshëm i Agjencisë Kombëtare të.

O Zot sa e dhi.mbshme/ Kri.mi go.det këtë familje, vr.et vëllain dhe nipin, pastaj që.llon…

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur para pak minutash. Tre të vdekur është bilanci.

E rëndë/ Makina merr zvarrë një 31-vjeçar me biçikletë

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në.

Toka vazhdon lëkundet, u zgjuam me tjetër tërmet. Ja sa ballë ishte

Një lekundje tjeter termeti eshte regjistruar ne oret e para te mengjesit te sotem ne.

Paralajmërimi i sizmologut grek: Kujdes të.rmetet e tjera, mund të jenë shk.atërrues

Gazetari Aleksandër Marku ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili u.

Të.rmeti më i fortë ndër vite, një numër i jashtëzakonshëm personash tek Spitali Ushtarak në Tiranë

Pak orë pas të.meteve një numër i konsiderueshëm i banorëve janë paraqitur në Spitalin e.

Lëkundjet e forta nga të.rmeti, 3 qytetarë hidhen nga pallati në Astir (PAMJET)

Lëkundjet e forta të të.rmetit në Tiranë kanë shkaktuar p.anik në kryeqytet dhe në qytetet.