Gazeta gjermane: Shtyhen zgjedhjet në Shqipëri

Gazeta e njohur gjermane, Sueddeutsche Zeitung shkruan se kryeministri Edi Rama ishte në Bruksel për.

Kapet nga Interpol Tirana kinezi i frikshëm që rrëmbente dhe u vinte gjoba njerëzve

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë bërë arrestimin.

PS kërkon shkarkimin, presidenti Meta bën lëvizjen e papritur

Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar një konferencë për media ditën e sotme. Në orën 16:00,.

Anulimi i zgjedhjeve nga Meta, zbulohet Draft-Rezoluta e PS-së: Vendimi nul, Presidenti të …

MBI AKTIN E PRESIDENTIT TË REPUBLIKËS PËR SHFUQIZIMIN E DEKRETIT Nr. 10928, DATË 05.11.2018 “PËR.

Shkarkohet kreu i Gjykatës së Apelit Shkodër, Fuat Vjerdha

Kryetari i Gjykatës së Apelit Shkodër, gjyqtari Fuat Vjerdha, është shkarkuar në Komisionin e Pavarur.

At.entat në mes të natës në Shqipëri, pla.goset një burrë

Një person është pla.gosur në Tepelenë, si pasojë e një at.entati. Ai quhet Saimir Gjoka..

Humb jetën tragjikisht një fëmijë 12 vjeç. Po lahej në pishinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kukës, ku një 12 vjeçar ka.

Ish-deputeti i PS/ Gramozin bëjeni president, e Nexhmijen kryetare partie

Deklaratat e Edi Ramës pas vendimit të Presidentit Ilir Meta për të shtyrë zgjedhjet, kanë.

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, një i v.d.ekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Një person ka humbur jetën, pas.

Rama kërcënon Metën: Nuk ke të drejtë të rrish më në atë zyrë

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar nga Burreli largimin e Presidentit Ilir Meta, për të cilin.