“Ajo më injoronte, disa herë i kërkova të….”. U largua nga ‘Përputhen’ pa asnjë asye, Bearti sapo na i zbuloi të gjitha tani, ja ç’ndodh pas skene…

Konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi ka vendosur të largohet përfundimisht nga emisioni, duke mos dhënë.

“Ngela shtatzënë ak.sidentalisht….”. Përlotet aktorja Monika Lubonja teksa rrëfen historinë: Vajta, më fal o zot, ta abortoja vajzën, mamanë e sinjalizuan dhe…

Aktorja Monika Lubonja ka rrëfyer për herë tyë parë një episod të vështirë të jetës.

“Mos më provoko, nuk ka shanse që unë të…”. Këngëtarja i kthehet k.eq Arian Çanit: Turp të kesh…

Këngëtarja e muzikës popullore, Romina Aliaj ka qenë e ftuar në “Zonë e lirë”, ku.

“A me jep lekë borxh sepse…”…Zbërthehet skema, ja si mashtronin në emër të Arditit dhe gruas së tij dhe si i shpenzonin paratë ‘mashtruesit’?

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e pazakontë që u shënua muajin.

Habit Armina Mevlani, bën ndryshimin drastik në pamjen e saj, nuk keni për ta njohur…

Armina Mevlani, ka shfaqur së fundmi në rrjetin social Instagram një look krejtësisht ndryshe nga.

A do jetë bashkë Alketa dhe Vera këtë vit? Festivali i Këngës në RTSH, mësohet lëvizja ‘blic’

Mesa duket këtë vit Alketa Vejsiu nuk do të moderojë Festivalin e Këngës në Radio.

Iu infektua babai me COVID, Arbana Osmani publikon foton dhe zbulon gjendjen e tij: 20 ditë na….

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar një fotot së bashku me Babanë e saj për të.

“Më ndodh në sallë, njëri nuk po..”. Aktori i humorit habit me episodin që i ndodhi: U detyrova ti thosha që….

Aktori i humorit Gent Hazizi, ka qenë i ftuar në emisionin“Ftesë në 5”, ku ka.

Na ka mbajtur mbërthyer në ekran prej vitesh/ Ditë e veçantë sot për Artistin e madh Muharrem Hoxha

Artisti i madh shqiptar Muharem Hoxha, feston sot ditëlindjen dhe mbush 70-vjeç. Aktori i famshëm.

Lajm që të këput shpirtin/ Shuhet Aktorja e dashur për të gjithë ne (Fotot)

Aktorja Elsa Raven, e njohur për rolet e saj në “Back to the Future” dhe.