Horoskopi javor nga Jorgo Pulla, kjo shenjë do të marrë lajmin e shumëpritur

DASHI JAVOR 15/02/2021 TO 21/02/2021 Dashë të dashur, këtë javë me hyrjen e Diellit në.

“Kur isha 13-vjeç ata…”. Moderatorja sportive sh.përthen në lot gjatë emisionit, rrëfen dramën e jetës

Moderatorja e njohur sportive, Lei Kraja, është përlotur sërish teksa ka kujtuar divorcin e prindërve..

Uou/ Fjolla Morina arr.atiset nga ‘arr.esti shtëpiak’, Policia reagon ur.gjentisht pasi zbulon se këngëtarja…

Këngëtarja Fjolla Morina ka shkelur vendimin e gjykatës pëe arrestin shtëpiak ku është arratisur. Në.

Zbulohet çfarë lidhje kanë Fifi dhe Fatjoni

Se fundmi ka terhequr shume vemendje nje dedikim i Fifit nfa Fatjonit te Perupthen. Fifi.

Vjen bómba nga Përputhen, pas Andit largohet edhe një nga djemtë që aq shumë e deshëm, dyshohet se…

Duket se pas mungesës së Andi nga Përputhen, tani një tjetër djalë është “zhdukur”. Bëhet.

E trishtë, zi në familjen e Çiljeta Xhilagës, ndahet nga jeta njeriu i tyre i shtrenjtë

Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare një nga figurat më të shquara të komunitetit.

“Shihja revista p*rno dhe…”. Aktori Amos Zaharia rrëfen sekretin e madh që i ka mbajtur Princeshë Elias: Disa herë e kam…

Aktori Amos Zaharia, vëllai i princeshës Elia Zaharia ka rrëfyer detaje nga fëmijëria e tij..

T.rondit Elton Ilirjani, ‘guxon më shumë seç duhet’, piketon këta persona: Pjeshkërojnë më shumë se femrat, madje presin dhe…

Biznesmeni i njohur Elton Ilirjani ka habitur me deklaratën e bërë në ‘Shqipëria Live’, ku.

“Si kërkova askujt asnjë vend pune”. Rosela Gjylbegu rrëfen si iu ka rezistuar “fshesave” partiake në Kuvendin e Shqipërisë

Prej 12 vitesh Këngëtarja Rosela Gjylbegu punon në Kuvendin e Shqipërisë. Ajo ka qenë sot.

I dolën të gjitha parashikimet/ Seriali ‘Simpson’ zbulon kur do jetë fundi i botës, ua e zeza sa afër qenka, u tm.erruam

Parashikime të tjera të frikshme janë bërë në serialin e famshëm ‘Simpson’ të cilit deri.