Zbulojeni tani, ja 8 arsyet përse koka juaj dhemb çdo ditë

Dhimbja e kokës është gati e përditshme? Nëse keni dhembje të forta dhe të shpeshta.

Këngëtarja shqiptare i vë flakën rrjetit,, rrit ‘temperaturat’ nga plazhi, provokon k.e.q fansat

Këngëtarja e njohur shqiptare me banim në Greqi, Eleni Foureira i ka vënë flakën rrjetit.

Nxjerr foto për herë të parë pas lindjes së vajzës, por Olta Boka ka një kërkesë për fansat: Mos i vini re…..

Këngëtarja e njohur Olta Boka ka habitur fansat me foton e fundit të publikuar pak.

“U zgjova me dhimbje, shkova në spital, bëra grafi dhe..”. Jonida Maliqi zbulon ç’i ndodhi: Më kishin thënë, por…

Këngëtarja Jonida Maliqi ka zbuluar me ndjekësit në Intagram përvojën e frikshme që iu desh.

Nëse ju dhemb thembra në mëngjes apo sa herë rrini në këmbë, mos e anashkaloni. Ja çfarë do të thotë

Ju nuk jeni të vetmit që ju dhembin thembrat, shpesh kjo është një simptomë që.

P.asion…epsh…/ 6 shqetësimet madhore të femrave në shtrat me një mashkull

Ndodh shpeshherë që femrat nuk arrijnë ta shijojnë s*ksin dhe të përjetojnë org.azmën pasi kanë.

Horoskopi për ditën e sotme, UOU këto shenja duhet të kenë kujdes se…

Dashi Sipas Paolo Fox, të dielën mund të ndjeheni shumë të shqetësuar, apo të emocionuar..

Keni plane për fundjave? Prisni, merrni masat, moti paska surpriza

Moti paska rezervuar supriza për fundjavë. Sipas Meteoalb, fundjava do të sjellë freskim të lehtë.

“Me shpirtin e copëtuar njoftoj humbjen e parakohshme të…”. Rudina Dembacaj përlot rrjetin (Foto)

Moderatorja Rudina Dembacaj ka përkujtuar sot djalin e xhaxhait, i cili si sot 3 vite.

Bom.bë në mes të skenës/ Irini Qirjako rrëfim tro.nditës: Ishim në një koncert, erdhi Siguri na nxorri ur.gjent jashtë, sapo u larguam bashkë me…

Një ngjarje e pazakontë është rrëfyer sot nga këngëtarja Irini Qirjako në emisionin “Rreze Dielli”,.