“Hallin tim….po i bëjmë..’/ Infektohet Gruaja e Kryebashkiakut? Zbulohet mesazhi bo.mbë i saj

Pak ditë pasi Kryebashkiaku i Tiranës rezultoi pozitiv me COVID, dyshohet se dhe bashkëshortja e.

Prit pak! Pak pasi lindi djalin, moderatorja jep lajmin magjik, ja ç’do ndodhë

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani prej pak kohësh janë bërë prindër.

Sho.kon regjisorja e njohur, ‘de.maskon’ publikisht Këngëtaren shqiptare: Më ka rra.hur, mamaja e saj nuk…

Regjisorja e njohur Blerta Zeqiri ka habitur me deklaratën e bërë në  rubrikën “Rikthim në.

Më troç se kaq s’mund ta thoshte, Jonida Maliqi zbulon çfarë s’duron dot te Romeo, por një mesazh e ka dhe për ‘vjehrrën’

Këngëtarja Jonida Maliqi në “Ora e Tiranës”, ka zbuluar shumë sekrete nga marrëdhënia me partnerin.

“Injorante si ti ka sa të duash”. Shpërthen këngëtarja shqiptare: Sa u pagove për të thënë që je sëmurë?

Këngëtarja Adelina Thaçi pas 20 ditësh luftë me COVID-19, ka bërë dje me dije se.

“Rrituni njëherë”. Shpërthen Agron Llakaj: O sot o kurrë! Lërini për një kohë, kuptojeni njëherë e mirë se…

Aktori i njohur, Agron Llakaj ka reaguar sot lidhur me situatën e pandemisë së COVID,.

Ah sa prekëse/ Sot do festonte ditëlindjen, Almeda përlot të madh e të vogël me dedikimin për babanë e ndjerë

Aktorja Almeda Abazi ka përlotur të madh e të vogël sot me fotot e publikuar.

Si i ke marrëdhëniet me mamanë e Romeos? Jonida Maliqi e thotë troç: Unë nuk kam…

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në “Ora e Tiranës”, ku ka zbukuar raportet.

“Ja pra, ka ardhur koha që mos ta mbajmë më sekret’. Turi e thotë publikisht: Orinda ne të dy….

Turjan Hysko i ka bërë bashkëshortes së tij, moderatores Orinda Huta një dedikim të veçantë.

Zef Deda mbush 70-vjeç, Juli zgjedh urimin emocionues, nxjerr foton e veçantë

Aktori i mirënjohur Zef Deda feston sot ditëlindjen dhe mbush 70-vjeç. I biri, Julian Deda.