Zihet me burrin, Vesa Luma nxjerr foton dhe ia numëron: Jemi bërë shumë nervoz, kemi gjithë ditën që s’flasim

KëngëtarjaVesa Luma ka zbuluar për mdjekësit një zënkë me bashkëshortin e saj Big Basta. Me.

Merrni masat, ‘çmendet moti’, vjen i nxehti saharian, këtë javë ‘thyhet termometri’, ja disa më e nxehtë

Dita e sotme do të karakterziohet nga mot kryesisht i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat.

Bëni KUDES, Java që vjen sjell të nxehtin afrikan, ja ditët me temperatura 40 gradë celsius

Java që vjen do të sjellë të nxehtin Afrikan, ndërsa temperaturat pritet të shkojnë deri.

Këngëtari Renis Gjoka ‘sfidon’ vendimin e qeverisë, pl.as njoftimin, ja ç’do bëjë sot, uouuu

Këngëtari i mirënjohur Renis Gjoka ka sfiduar qeverinë me koncertin që do të zhvillojë në.

“Unë e kam braktisur”. U kryzëzua nga ndjekësit, Hygerta Sako ‘bën veprimin e papritur’, na habiti të gjithëve

Pak kohë më parë ish-miss Albania, Hygerta Sako deklaroi se e kishte braktisur Durrësin dhe.

Olta Gixhari nuk duron dot më, nxjerr foton dhe i zbulon të gjitha, nga partneri te gjinia e fëmijës…

Aktorja e njohur, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël dhe pritet që së shpejti.

Merrni masat, moti do na ‘surprizojë’, ja ç’do ndodhë gjatë drekës

Kjo e shtunë do të karakterizohet nga mot i kthjellët përgjatë vijës bregdetare. Vranësirat do.

“O Zot çfarë tmerri, erë e qelbur..” Gerta Gixhari rrëfen ç’i ka ndodhur: Isha me 5 meshkuj në dhomë…

Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ka qenë e ftuar dje në emisionin “Rudina”, ku kanë.

Shtrohet në spital me ur.gjencë këngëtari i njohur, zbulohet arsyeja e rëndë…

Këngëtari shqiptar nga Kosova, Ramadan Krasniqi është shtruar në spital, pasi dyshohet se i është.

“Pse e ke bërë?”/ Moderatorja ‘fëlliq’ live Gazetarin, ndërhyn prezantuesja e emisionit: Mos e bëj më se nuk…

Moderatorja Arjola Shehu teksa ka qenë e ftuar në një intervistë në radion “NRG”, ku.