“O Zot çfarë tmerri, erë e qelbur..” Gerta Gixhari rrëfen ç’i ka ndodhur: Isha me 5 meshkuj në dhomë…

Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ka qenë e ftuar dje në emisionin “Rudina”, ku kanë.

Shtrohet në spital me ur.gjencë këngëtari i njohur, zbulohet arsyeja e rëndë…

Këngëtari shqiptar nga Kosova, Ramadan Krasniqi është shtruar në spital, pasi dyshohet se i është.

“Pse e ke bërë?”/ Moderatorja ‘fëlliq’ live Gazetarin, ndërhyn prezantuesja e emisionit: Mos e bëj më se nuk…

Moderatorja Arjola Shehu teksa ka qenë e ftuar në një intervistë në radion “NRG”, ku.

Kokëfortë deri në ‘ekstrem’, ja 2 shenjat e horoskopit që njihen për ‘inteligjencë’ të lartë

Dashi dhe Luani njihen si dy nga shenjat më kokëforta të horoskopit. Nuk ka rëndësi.

Olta Gixhari ‘habit’ fansat, ndërmerr veprimin e rre.zikshëm në muajin e 9 të shtatzanisë, dalin fotot

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar Olta Gixhari është në pritje të fëmijës së.

Përlotet këngëtari Devis Xherahu: Fillova të ngrihesha aty, ne po na zbojnë….

Këngëtari Devis Xherahu është shprehur i prekur lidhur me vendimin e qeverisë për mbylljen e.

“Kjo është tallëse”. Rovena Dilo nuk përmban dot nervat: Jam këngëtare me emër unë..

Akti normativ i qeverisë lidhur me mbylljen e lokaleve të natës ka irritur jo pak.

Vesa Luma ‘ma.s.akrohet’ nga serbët, zgjohet e tm.erruar: O njerëz gjeni një jetë, s’ka qenë e s’do jetë kurrë…

Këngëtarja Vesa Luma është zgjuar sot me inboxin e mbushur plot me mesazhe ofenduese nga.

“Desh më dolën sytë vendit”. Bën testin për COVID, Emina zbulon përgjigjen, sho.kohen ndjekësit

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka postuar në instastoryn në Insagram disa foto ku bën me.

Do martohen? Eduart Grishaj si rrallë herë zbulon detajet, nxjerr emrin e fëmijës: Arbana është pro

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj së shpejti do të bëhen prindër.