“Kam menduar të vr.as veten, të shpëtoja nga dhimbja’. Aktorja rrëfim drithërues: Në ato momente thashë…

Aktorja e madhe, Zamira Kita, si kurrë ndonjëherë ka folur sot hapur dhe ka pranuar.

“Do jem skllavja jote, do të lëpij…”. Vajza seksi “ligjërish bionde” sho.kon prezantuesen, nxjerr SMS-të në emision

E ftuara e djeshme në emisionin “Ftesë në 5”, ka qenë Erida Baxha, bukuroshja e.

“Kam kaluar 2 herë atak ***, zgjati 20 minuta”. Këngëtarja trondit me rrëfimin: E kujtoj me një ndjesi të keqe…

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka deklaruar në emisionin Rudina se gjatë periudhës së izolimit ka përjetuar.

“Nuk më pëlqen fare”. Zef Deda deklaratë të fortë për aktrimin e të birit: Ka ndonjë moment që përdor…

Aktori i mirënjohur Zef Deda me anë të një lidhje “Skype” në emisionin “Ditë e.

Keni plane për pushime? Astrologia sapo na e tha, këto shenja nga data 10 korrik deri në 9 gusht do…

Astrologia Meri Gjini e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, theksoi se nga data 10 korrik.

Doni s*ks marramendës? Zbuloni ç’thotë shenja juaj e horoskopit dhe vendet që ju japin kënaqësi maksimale

Se*si dhe kënaqësia se*suale duket se paska lidhje të fortë me shenjën e horoskopit. Zbuloni.

Ermal Mamaqi provokon keq, nxjerr foton, ndjekësit i përvishen keq, lumë komentesh…

Moderatori Ermal Mamaqi ka provokuar fansat me foton e publikuar në Instagram. Mamaqi teksa ka.

9 muaj rresht/ Arbana çudit fansat, nxjerr fotot, ja ç’bën ajo çdo ditë, nepsi më i çuditshëm…

Moderatorja e njohur për publikun, Arbana Osmani ka zbuluar nepsin që ka në këto muaj .

Moderatoren e ‘lënë nervat’, ka lidhje me ‘virgjërinë’, shpërthen k.e.q: Një cipë….e përdalë apo…

Moderatoroja Dojna Mema ka shpërthyer keq, teksa e kanë pyetur lidhur me virgjërinë. Asaj nuk.

“Mos m’i thoni më kto gjëra. Qartë?”. Klea Hutën e lënë nervat pas lindjes, shpërthen keq, ja me kë e ka

4 javë pas lindjes së djalit të saj të parë Krid, moderatorja Huta sollli ka.