Pas prekjes nga koronavirus, Tom Hanks dhe e shoqja tregojnë çfarë konsumuan për mëngjes

Diagnostikimi me ko.ronavi.rus i aktorit tw njohur, Tom Hanks dhe partneres sw tij Rita Wilson.

I dërgoi mesazh/ Ish-banorja e Big Brother i drejton Ramës pyetjen ‘me spec’, ‘shtanget’ Kryeministri

Kryeministri Edi Rama iu nisi dy ditë më parë qytetarëve shqiptarë një mesazh ku iu.

Ko.ronavi.rusi/ A mund të kryejmë marrëdhënie se*suale dhe sa rrezik kemi të infektohemi? Vjen përgjigja e pazakontë

Një ndër pyetjet që lindin dhe shumë prej jush pyesin vazhdimisht është: A mund ta.

Moti për sot, ja sa do shkojnë temperaturat gjatës ditës

Moti për ditën e sotme do të karakterizohet, në bregdet dhe zonat e ulëta me.

“Unë e dija që s’ishe mirë, por deri në këtë pikë?”. Jonida Maliqi ‘sho.kon’ fansat, s’pyet për ko.ronavi.rus: Sa e do mor burrë…

Këngëtarja Jonida Maliqi duket se nuk e ka fare problem situatën e krijuar në vend.

Studimi i pazakontë/ Si ndikon ma*turbimi për lu.ftimin e ko.ronavi.rusit? Doktor Landan na habiti, ja ç’thotë

Pas larjes së duarve, dezinfektimit, dhe të tjera këshillave për t’u ruajtur nga ko.ronavi.rusi, një.

Moti “na punoi rrengun”, ja ç’do ndodhë gjatë drekës dhe pasdites

Moti gjatë ditës së sotme do të karakterizohet nga reshje të dobëta ose lokalisht të.

VIDEO, Historia e rrallë/ Lesbikja Xheni Karaj e duhur në 2 të natës kërkonte dhinë

Lesbikja Xheni Karaj, e njohur për rolin e saj aktiv në mbrojtje të komunitetit LGTBI,.

VIDEO ska.ndali/ Futbollisti i fam.shëm i kërkon se*ks të dashurës, ajo e filmon dhe …

Një prej futbollistëve më të mëdhenj evropian, mesfushori i Marko Verrati, ka rënë pre e.

Si e merr pushtetin një diktator? Ja çfarë na “mësojnë” 8 prej atyre të shekullit XX

Në librin e tij të ri “Si të bëhesh një diktator”, historiani i Universitetit të.