9 muaj rresht/ Arbana çudit fansat, nxjerr fotot, ja ç’bën ajo çdo ditë, nepsi më i çuditshëm…

Moderatorja e njohur për publikun, Arbana Osmani ka zbuluar nepsin që ka në këto muaj .

Moderatoren e ‘lënë nervat’, ka lidhje me ‘virgjërinë’, shpërthen k.e.q: Një cipë….e përdalë apo…

Moderatoroja Dojna Mema ka shpërthyer keq, teksa e kanë pyetur lidhur me virgjërinë. Asaj nuk.

“Mos m’i thoni më kto gjëra. Qartë?”. Klea Hutën e lënë nervat pas lindjes, shpërthen keq, ja me kë e ka

4 javë pas lindjes së djalit të saj të parë Krid, moderatorja Huta sollli ka.

Fërkoni sytë mirë, nuk do arrini ta be.soni se sa vjeç është Rudina Magjistari, joo s’dallon fareee

Ajo na shoqëron çdo pasdite me emisionin e saj. E kemi fjalën për Rudina Magjistarin..

Merr fund dilemma/ Ja kush është ish-bashkëshorti i Arbana Osmanit që ‘fshihej nga mediat’, ku është ai sot

Moderatorja e mirënjohur Arbana Osmani është treguar gjithnjë diskrete sa i përket ruajtjes së privatësisë.

“Ti je ajo e COVID-it?”. Gazetarja e Top-Channel rrëfen skenën e sikletshme me shitëse e bukës: Aha…

Gazetarja e Top Channel, Sidorela Gjoni ka qenë pasditen e djeshme e ftuar në emisionin.

“Jemi të zgjuar”/ Biznesmeni nga Lezha zbulon për herë të parë si u martua me sipërmarrësen e madhe në Kinë

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka qenë dje i ftuar nëpërmjet skype në emisionin “Rudina’, ku.

“Ika unë, vazhdoni ju meqë…”. Bieta Sulo ‘lë në mes emisionin’, braktis studion ‘live’, ja ç’ndodhi

Moderatorja Bieta Sulo ka pasur trajtuar në emisionin e djeshëm për temën e bukurisë, dhe.

“Boo booo, çfarë i ke bërë moj?”. Lori Hoxha bën ‘gabimin fatal’, fansat e zhgënjyer shpërthejnë, e nxjerrin bllof

Trashëgimtarja e Top-Channel, Lori Hoxha është ma.sakruar në komente nga ndjekësit e saj për një.

Si e arrite suksesin? Luana Vjollca e zbulon për herë të parë, ja ç’fshihet pas historisë së…

Moderatorja Luana Vjollca pyetet shpesh nga ndjekësit lidhur me historinë e suksesit të saj në.