I hodhën akuzat e rënda, Luana Vjollca nuk duron më, reagon për herë të parë…

Moderatorja Luana Vjollca akuzohet shpesh nga fansat për fotoshop nëpër foto. Së fundmi moderatorja postoi.

Robert Berisha ‘habit’ fansat, na la pa fjalë, zbulon se së shpejti ai do…: Kur don vet, robi….

Këngëtari Robert Berisha ka surprizuar sot fansat teksa ka njoftuar se ëndrra e tij po.

“Skandal ba, skandal”. Rudina Dembacaj rrëqeth me fjalët, nxjerr foton, s’po mbajmë dot lotët

Aktorja Rudina Dembacaj ka përlotur sërish rrjetin me dedikimin për babanë e ndjerë. “Dmth…unë nuk.

Këtë se prisnim/ Romeo bën surprizën e madhe ndaj Jonida Maliqit, ua si nëpër filma

Nuk kanë të ndalur dedikimet romantike të Romeo Veshajt ndaj Jonida Maliqit. Romeo publikoi disa.

Ua sa emocionuese/ Këngëtarja Rona Nishliu jep lajmin prekës në ditën e lindjes, u përlotëm të gjithë

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu ka bërë me dije me anë të një foto të.

Oriola ‘ikën’ në Turqi, Eros Grezda bën veprimin e pap.ritur, nxjerr në rrjetin social videon e…uouuu

Ata janë një ndër çiftet më të reja dhe më të përfolura të showbizit shqiptar..

Monika Kryemadhi i futet ‘gatimit me kokë’ për ish-Drejtoreshën e Ramës, ajo i nxjerr foton: Meqënëse na mungonte….

Ish drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj, ka publikuar një foto në rrjetin social, ku shfaqet.

“Kafshë të urrej”. Del VIDEO, Jonida shfryn ‘mllefin’ ndaj Romeos, zbulohet arsyeja

Këngëtarja Jonida Maliqi ka publikuar një video në Instagram ku shihet Romeo që po konsumon.

“Dy diej për mua/ Si kurrë më parë, Ajola Xoxa publikon foton e djalit, ua qenka kopje si….

Bashkëshortja e kreut të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa si asnjëherë më parë ka publikuar.

“Të gjithë duart lart”/ Rozana Radit i ‘grabisin’ dyqanin, nxjerr videon: E di kush janë ata që e sollën…mendojeni mirë se do ju…

Këngëtarja Rozana Radi ka publikuar në Instagram një video, ku zbulon se si një djalë.