“Në këtë moshë femrat bezdisen nga se*si”. Gjinekologia e thotë troç: S’kanë më…

Mjekja gjinekologe Mimoza Keta në një intervistë për “Jeta pa filtër’ ka deklaruar se në.

“Rita qau sepse…menduam se shpëtuam por..”. Sabiani rrëfen momentin e vështirë që ka kaluar me Ritën, habitet Roza: Filluam qamë të gjithë…

Këngëtari i njohur Sabiani, i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Why Not”, ku ka.

“Më emocionon, se e kujtoj atë moment…”. Aktorja i ‘zbulon sekretin’ live në emision, përlotet Rudina Magjistari: Ndikoi ajo që…

Ditën e djeshme në emisionin “Rudina” ka qenë ftuar aktorja Mariana Kondi së bashku me.

E zhveshur lakuriq dhe e lidhur me litar, dalin fotot sk.andal të vajzës së Ornela Mutit, shpë.rthen rrjeti….

Vajza e aktores së njohur Ornela Muti është majft aktive në rrjetet sociale dhe gjithnjë.

“T’i s’ju jep lekë aktorëve por ju….”. Pl.as sherri në emision: Fike kamerën, ç’është kjo? Të thash mos më…(Video)

Një ndodhi e pazakontë ka ndodhur në emisionin “Pop Culture” teksa i ftuar ka qenë.

“Doja ta bëja ‘Treshe’ se më duket se…”. Moderatorët ‘shqyejnë sytë’, e ftuara flet për se*s në emisionin e mesditës: Aty brenda…

Ka përfunduar sezoni i parë i emisionit të ri në Top-Channes, “Aventurierët’ dhe e ftuar.

“Ju tradhëtojnë dhe i luajnë fenë me…”. Meri Shehu na habiti, zbulon 3 shenjat e horoskopit që s’iu rrihet vetëm me një partner…

Astrologe Meri Shehu e ftuar në emisionin “Rudina”, ka zbuluar 3 shenjat e horoskopit që.

“Më futi në banjë dhe…”. Këngëtari reagon ur.gjent pas akuzave për ngacmim se*sual, nxjerr fotot tronditëse…

Këngëtari i njohur Justin Bieber është akuzuar disa ditë më parë për sulm seksual ndaj.

“Një hale e madhe…”. Shpërthen moderatorja, ‘lë emisionin’: I thashë të gjitha, mos e humbni veten, është katandisur në pikë të…

Moderatorja Fatma Haxhialiu me kolegen e saj Aulona Musta kanë zbuluar se nuk do jenë.

“Shfrenohet në…”. Kolegia ia ‘nxjerr’ të gjithë ‘live’, zbulon jetën e natës së moderatores: Ajo është një… (Video)

Një anë ndryshe e moderatores Fjoralba Ponari është zbuluar nga moderatorja nga Kosova Argjira Spanca,.