Marina Vjollca ‘i vë fla.kën rrjetit’, hipën mbi kalë dhe provokon ke.q, dalin fotot, uouu na la pa fjalë

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca ka ‘çmendur’ fansat e setin e  ri fotografik që ka.

Dalin fotot e Besa Shahinit/ ‘Fërkoni sytë’, ja çfarë bën Ministrja me burrin gjatë pushimeve në jug, ‘pozat e ‘nxehta’

Ministrja e Arsimit Besa Shahini dhe bashkëshorti i saj Dardan Molliqaj kanë vendosur të kalojnë.

”A të del koha të bësh se ks”. Ardit Gjebrea siç nuk e kemi parë kurrë, jep përgjigjen e pazakontë: Do habitesh, por…

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka qenë i ftuar në emisionin “Why Not” ku i.

“Më kanë shkelur çdo ditë të jetës”. Flori me zemër të thyer, ‘zbulon “hipokritët”: Për ditëlindje më surprizuan, por….

Kantautori Flori Mumajesi ka bërë dje 38-vjeç. Me anë të një postimi në Instagram, Flori.

“Po afron, shumë shpejt unë do…”. Armina Mevlani habit fansat, zbulon lajmin e pa.pritur…

Blogerja Armina Mevlani në një intervistë për “revistaëho”, tha se e sheh shumë shpejt veten.

“Nëse do lije Gazetarinë çfarë do zgjidhje?”. Jonida Shehu habit fansat

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’,  Jonida Shehu ka zbuluar në Instastory për ndjekësit profesionin.

Keni probleme me tretjen? Zorrët tuaja bëjnë zhurmë të çuditshme? Ja zgjidhja, këta 3 përbërës bëjnë mrekulli

Ujë, kanellë dhe tërshërë. Këta janë 3 përbërësit për një tretje të mirë. Për përgatitjen.

“As vithet e mbushura dhe as gjoksi…”. Olti Curri i ‘përvishet’ Alketa Vejsiut, e ‘bën për ujë të ftohtë’: Para anestezisë, doktori sheh SMS….

Një status i Alketa Vejsiut e cxila shprehej se as buzët e fryra, as fotot.

“Tentuan të me shesin imazhin, unë e di kush,,,”. Einxhel Shkira shokon me deklaratën: Pjeshka mbi….

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira ka marrë vendimin për të hequr dorë nga projektet televizive..

“Kjo ka ikur nga trutë”. Arbana Osmani zbulon të vërtetën, a ka ikur Xhemi Shehu nga Top Channel apo vetëm nga Portokallia?

Zërat për largimin e moderatores Xhemi Shehu nga ‘Portokallia’ kanë nisur disa muaj më parë,.