“Kështu është kur bo reklamë që pa gdhirë’. Xhemi ia ‘përplas në fytyrë’, ja gabimi që bëri Arbana, nuk i falet

Moderatorja Arbana Osmani shpeshherë ndan me ndjekësit receta në Instagram, ku ndër të tjera u.

“Unë isha me fat që…”. Elvana Gjata jep lajmin e mrekullueshëm, ç’i ka ndodhur motrës së saj?

Motra e Elvana Gjatës, sopranoja Migena Gjata ka realizuar një ndër ëndrrat më të mëdha.

“Kujdes, duken më të mëdha nga sa janë në të vërtetë”. Arbana ‘bën çorap’ fansat, për çfarë e ka fjalën? (FOTO)

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe me as sa kemi kuptuar nga deklaratat.

Inteligjenca e kësaj shenje është mahnitëse, ja cila shenjë mban ‘trofeun’ e zgjuarsisë

Shumë gjëra janë thënë për personalitetin e shenjës sonë të horoskopit, por cila është shenja.

E mbani mend Tilin? Nuk do e besoni dot se sa ka ndryshuar aktori, ja ku jeton

E mbani mend aktorin që ka luajtur rolin kryesor në filmin shqiptar  “Shoku ynë Tili”,.

La ‘Top Channel’, Moderatorja zbulon momentin më të tm.errshëm: Nuk para qaj, por…

Moderatorja e njohur Dojna Mema ka zbuluar dje se do të largohet nga Top Channel..

Si kurrë më parë, Andrra emocionon Sinanin, dedikimi i veçantë i saj po na përlot të gjithëve

Andrra Destani i ka bërë një dedikim tejet special bashkëshortit të saj, këngëtarit të njohur.

“E dashura e ish-burrit më…” Moderatorja e thotë troç: Ma kanë çuar mbrëmë, tradhëtia….

Moderatorja e njohur shqiptare Dajana Shabani i ka lënë dje hapësirë ndjekësve të saj në.

I hodhën akuzat e rënda, Luana Vjollca nuk duron më, reagon për herë të parë…

Moderatorja Luana Vjollca akuzohet shpesh nga fansat për fotoshop nëpër foto. Së fundmi moderatorja postoi.

Robert Berisha ‘habit’ fansat, na la pa fjalë, zbulon se së shpejti ai do…: Kur don vet, robi….

Këngëtari Robert Berisha ka surprizuar sot fansat teksa ka njoftuar se ëndrra e tij po.